Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Sms


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Sms

Mam pytanie . W pakiecie maialam 1,5GB Internetu . Wykorzystałam go i przyszedł do mnie SMS, ze został włączony pakiet 1GB, jeśli chce mogę go wyłączyć jak jest numer zeby wyslac ?
4 ODPOW. 4
Anonim

Nie dotyczy

Sms

Nie wiem czy będzie dało się dezaktywować ten pakiet?? Zainstaluj sobie aplikację Mój Orange, zaloguj się do niej pełnymmi danymi i zadzwoń do BOK, może da się wyłączyć ten pakiet - ale być może jest to pakiet w ramach tzw. bezpiecznego Internetu.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Sms

Cos takiegp mi napisali . Ale nie wiem pod jaki numer napisać
Screenshot_2017-04-11-18-23-06.png

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3248
  • 7619
  • 142

Sms

Najlepiej zaloguj się na Orange On-Line i sprawdź w ustawieniach. To może być bezpieczny internet.

 

W ustawieniach jest usługa "Niechcę schodków" - W ramach usługi możesz bezpłatnie wyłączyć usługę rozliczania schodkowego dla połączeń z internetem.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 1
  • 0

Sms

Wszystko zależy od tego, jaką masz ofertę. Jeżeli jest to oferta Smart Plan LTE (lub Orange Love) to jak najbardziej, można skorzystać z usługi "Nie chcę schodków" i wtedy nie będą się włączać dodatkowe pakiety, więc jezeli wykorzystasz podstawowy pakiet w ofercie to internet po prostu zwolni. Usługę tą (blokadę) można założyć logując się na Mój Orange albo wysyłając sms'a o treści BLOKUJ na numer 80148. 

Natomiast jeżeli masz inny plan taryfowy, czyli np. Halo II, Multi II itp. to ta usługa Ci nie zadziała i po wykorzystaniu dodatkowe pakiety będą się doliczać.