Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Smart Plan LTE Wspólny, Dotatkowy, KDR

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Smart Plan LTE Wspólny, Dotatkowy, KDR

Witam,

posiadam aktualnie w Orange usługi:

1. Internet LTE dla domu (do 24.02.2019)

2. Smart Plan LTE Wspólny (do 09.04.2019)

3. Smart Plan LTE Dodatkowy (na czas nieokreślony)
4. Smart Plan LTE Dodatkowy (na czas nieokreślony)
5. Smart Plan LTE Dodatkowy (do 27.11.2018)

Dodatkowo naliczany jest rabat Orange Open Extra (-67,50 zł), którego podobno już nie ma i każdy ruch na koncie spowoduje jego zabranie (tak twierdzi infolinia). Ponadto na infolinii powiedziano mi, że nie mogę przenieść numeru od innego operatora do oferty Smart Plan LTE Dodatkowy (parę miesięcy temu robiłem taką operację i nie było problemu), podobno teraz tylko oferta Orange Love.

 

Pytana:

Czy rzeczywiście każdy ruch na koncie spowoduje zabranie rabatu OOE?

Czy aktualnie mogę przenieść numer od innego operatora do oferty Smart Plan LTE Dodatkowy i nie stracić posiadanych zniżek? Przez infolinię czy w salonie?

Czy aktualnie mogę przenieść jeden z moich numerów z oferty Smart Plan LTE Dodatkowy do oferty na kartę i nie stracić posiadanych zniżek?

Czy Oferta Smart Plan LTE Wspólny z Kartą Dużej Rodziny jest jeszcze dostępna? Czy mogę do niej zmigrować? Czy nie stracę posiadanych zniżek?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 1

Smart Plan LTE Wspólny, Dotatkowy, KDR

Witam serdecznie, z chęcią odpowiem na Twoje pytania:

1. Czy rzeczywiście każdy ruch na koncie spowoduje zabranie rabatu OOE?

Rabat Orange Open Extra zostanie wyłączony dopiero wtedy gdy zmodyfikujesz usługę stacjonarną lub internet lte dla domu. W regulaminie nie ma informacji, że modyfikacja usługi mobilnej a w tym przypadku przeniesienie numeru z innej sieci na plan dodatkowy spowoduje wyłączenie zniżki.

2. Czy aktualnie mogę przenieść numer od innego operatora do oferty Smart Plan LTE Dodatkowy i nie stracić posiadanych zniżek? Przez infolinię czy w salonie?

Jak najbardziej możesz przenieść numer na plan "dodatkowy" i nie utracisz zniżek. Przez infolinie nie wiem.. w salonie tak.

3. Czy aktualnie mogę przenieść jeden z moich numerów z oferty Smart Plan LTE Dodatkowy do oferty na kartę i nie stracić posiadanych zniżek?

Możesz przenieść i nie stracisz zniżek, nie wolno Ci modyfikować numeru głównego. 

4. Czy Oferta Smart Plan LTE Wspólny z Kartą Dużej Rodziny jest jeszcze dostępna? Czy mogę do niej zmigrować? Czy nie stracę posiadanych zniżek?

Zmigrować nie możesz, ponieważ obecnie posiadasz już ten plan taryfowy, zakładam że Twoje pytanie dotyczy tego czy możesz bliżej końca umowy przedłużyć ją na takich samych zasadach tzn. dalej w planie "wspólnym KDR". Nie, nie możesz ta promocja jest już promocją archiwalną. Możliwość dodawania numerów dodatkowych umożliwa się osobom które posiadają na koncie jeszcze numer główny. Pamietaj jeżeli masz umowe na numer główny do 9-04-2019 r. to przedłuż plan dodatkowy również maksymalnie na rok, żeby umowy kończyły Ci się w tym samym czasie.

 

Proszę bardzo, należy się dobre piwko :P.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Smart Plan LTE Wspólny, Dotatkowy, KDR

Znam odpowiedź na ostatnie pytanie: Nie. Oferta współna z KDR była dostępna na nowe numery (lub na pierwsze istnienie w ofercie wspólnej) więc w trakcie umowy nie zamienisz standardowej oferty na ofertę z KDR.

Poza tym jak nie masz rat może warto przedłużyć wszystko do LOVE (komórka+internet 4G ze strefą domową) a resztę dodatkowych zrobić jako plany standardowe. Umowy masz bez lojalki więc pewnie na DUK będziesz w stanie wytargować rabat że wyjdzie na poziomie starej oferty (suma opłat miesięcznych) a zyskasz trochę więcej netu.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 1

Smart Plan LTE Wspólny, Dotatkowy, KDR

Witam serdecznie, z chęcią odpowiem na Twoje pytania:

1. Czy rzeczywiście każdy ruch na koncie spowoduje zabranie rabatu OOE?

Rabat Orange Open Extra zostanie wyłączony dopiero wtedy gdy zmodyfikujesz usługę stacjonarną lub internet lte dla domu. W regulaminie nie ma informacji, że modyfikacja usługi mobilnej a w tym przypadku przeniesienie numeru z innej sieci na plan dodatkowy spowoduje wyłączenie zniżki.

2. Czy aktualnie mogę przenieść numer od innego operatora do oferty Smart Plan LTE Dodatkowy i nie stracić posiadanych zniżek? Przez infolinię czy w salonie?

Jak najbardziej możesz przenieść numer na plan "dodatkowy" i nie utracisz zniżek. Przez infolinie nie wiem.. w salonie tak.

3. Czy aktualnie mogę przenieść jeden z moich numerów z oferty Smart Plan LTE Dodatkowy do oferty na kartę i nie stracić posiadanych zniżek?

Możesz przenieść i nie stracisz zniżek, nie wolno Ci modyfikować numeru głównego. 

4. Czy Oferta Smart Plan LTE Wspólny z Kartą Dużej Rodziny jest jeszcze dostępna? Czy mogę do niej zmigrować? Czy nie stracę posiadanych zniżek?

Zmigrować nie możesz, ponieważ obecnie posiadasz już ten plan taryfowy, zakładam że Twoje pytanie dotyczy tego czy możesz bliżej końca umowy przedłużyć ją na takich samych zasadach tzn. dalej w planie "wspólnym KDR". Nie, nie możesz ta promocja jest już promocją archiwalną. Możliwość dodawania numerów dodatkowych umożliwa się osobom które posiadają na koncie jeszcze numer główny. Pamietaj jeżeli masz umowe na numer główny do 9-04-2019 r. to przedłuż plan dodatkowy również maksymalnie na rok, żeby umowy kończyły Ci się w tym samym czasie.

 

Proszę bardzo, należy się dobre piwko :P.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Smart Plan LTE Wspólny, Dotatkowy, KDR

Z tym wzięciem planu dodatkowego w salonie bywa różnie.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 1

Smart Plan LTE Wspólny, Dotatkowy, KDR

Odpowiedziałem na pytanie biorąc pod uwagę wszelkie regulaminy i obecnie dostępne promocje, ale Drogi Piotrku to prawda w praktyce może wyglądać to zupełnie inaczej w zależności na którego konsultanta się trafi. Nie chce się wypowiadać na temat, dlaczego autor tematu został poinformowany, że musi wziąć ofertę Orange Love oraz dlaczego prawdopodobnie w 9 na 10 salonów usłyszy to samo.. "Proszę Pana musi Pan skorzystać z oferty Orange Love". 


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Smart Plan LTE Wspólny, Dotatkowy, KDR

Promocja archiwalna ???.A co oznaczaja te informacje..

https://www.orange.pl/lp/karta-duzej-rodziny
Anonim

Nie dotyczy

Smart Plan LTE Wspólny, Dotatkowy, KDR


@g_babickinapisał(-a)

Promocja archiwalna ???.A co oznaczaja te informacje..

https://www.orange.pl/lp/karta-duzej-rodziny

@g_babicki , gdzie masz archiwalna, jak to przebudowana strona?

KDR.PNG

 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 30
  • 0

Smart Plan LTE Wspólny, Dotatkowy, KDR

@Naamach  ja ostatnio przedłużyłem z KDR i zniknał mi rabatOOE. Skąd masz informację, że ten rabat pozostaje?