Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Skąd płatna subskrypcja?


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Skąd płatna subskrypcja?

► Wątek został wyodrębniony z tematu Pytania i odpowiedzi na temat płatności elektronicznych Orange - Moderator Wiktor ◄

 

Witam,

   jak zatem wytłumaczyć fakt że nie nastąpiła akceptacja zgody a usługa została uruchomiona?

6 ODPOW. 6

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pytania i odpowiedzi na temat płatności elektronicznych Orange

Ustal datę i godzinę i sprawdź co robiłeś o tej porze.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Pytania i odpowiedzi na temat płatności elektronicznych Orange

Byłem w pracy. Co więcej aby nie było pomówień że np lunatykowałem i aktywowałem usługi to telefon leżał na dodatkowym biurku pomiędzy 21 a 2 i nikt go nie dotykał a sms z potwierdzeniem przyszły ok 0:51. Mogę udostępnić nagranie z monitoringu gdzie widać że nikt telefonu nie dotykał w tym czasie.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pytania i odpowiedzi na temat płatności elektronicznych Orange

A może udostępniasz hotspot ew. masz złośliwą aplikację, która umożliwia zdalny dostęp na telefon? Sytuacji może być wiele.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Skąd płatna subskrypcja?

Możesz też zwrócić się do dostawcy o log i potwierdzenie i można ustalić na jakiej stronie aktywowano.

Poza tym na przyszłość warto założyć sobie blokadę na usługi elektroniczne. Jeśli chcesz zwrotu opłat, większość dostawców usługi jeśli to pierwszy raz to zwykle zwraca opłaty.

Anonim

Nie dotyczy

Skąd płatna subskrypcja?

@Rafał_Kraska  gier czy innych aplikacji nafaszerowanych reklamami nie instalowałeś? Bo czasem aplikacja aktywuje ci subskrypcję lub sam to zrobisz > zamykając reklamę, ja sprawdzam zainstalowane aplikacje, jeśli mają dostęp do telefonu, ba sms to wywalam , mam Mobilną wersję Norton Security, więc dodatkowe zabezpieczenie jeszcze, rada to zablokować usługi Premium jak nie korzystasz z nich i Usługi Elektroniczne, na Koncie Mój Orange jest stosowna zakładka > Blokady.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Skąd płatna subskrypcja?

Generalnie na tym telefonie nie korzystam z internetu (od 14-06 do teraz wykorzystanie 0,0kb) więc nie ma tam praktycznie żadnych aplikacji oprócz części seryjnych (bo z większością którą było można od razu się pożegnałem). Mam drugi telefon i tam prędzej była by taka możliwość. Poza tym jeśli aplikacje same by coś robiły to w tym momencie wyklucza to bezpieczeństwo takich usług!!! Reklamacja została zgłoszona od razu, oraz włączone wszystkie blokady które pojawiły się w ostatnim okresie a nie były uruchomione.