Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Schodki

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Schodki

► W temacie uporządkowano etykiety - Moderator Wiktor ◄

 

Mam ofertę Smart Plan L T E Dodatkowy , po przekroczeniu pakietu współdzielonego wyłączyłam kiedyś opcje schodków żeby mi nie naliczało dodatkowego pakietu internetowego. Teraz jednak po dłuższym czasie chciałam znowu skorzystać ze schodków i zanim mi się skończył pakiet to odblokowałam tą opcję i dostałam SMS o treści że usługa "nie chcę schodków" już nie jest aktywna. Czy to oznacza ze przy mojej ofercie już nie mam opcji skorzystania z tych dodatkowych pakietów internetowych czy może że "schodki" już nie są aktywne więc mogę mieć pakiety które i tak nie wiem jak włączyć 🙂 Help!

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Schodki

@kasiashrek rozumiem, że wysyłałaś SMS pod numer 80148 o treści ODBLOKUJ?

 

Pamiętaj, że przy włączonym lejku wyłączenie usług Nie chce schodków nie spowoduje zdjęcia ograniczenia i  w danych okresie rozliczeniowym nie będzie korzystała z taryfikacji schodkowej.  Taryfikacja schodkowa zacznie działać od nowego okresu rozliczeniowego.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Schodki

@kasiashrek rozumiem, że wysyłałaś SMS pod numer 80148 o treści ODBLOKUJ?

 

Pamiętaj, że przy włączonym lejku wyłączenie usług Nie chce schodków nie spowoduje zdjęcia ograniczenia i  w danych okresie rozliczeniowym nie będzie korzystała z taryfikacji schodkowej.  Taryfikacja schodkowa zacznie działać od nowego okresu rozliczeniowego.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Schodki

Tak wysłałam 🙂 dziękuję za odpowiedź , coś mi tak świtało że pewnie będę musiała czekać na nowy okres rozliczeniowy 🙂