Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Słaba jakość rozmowy


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Słaba jakość rozmowy

oto jak wyglądają rozmowy przez czat , po długim czekaniu pojawiła się pani  Joanna na temat mojej umowy , nie chciała rozmawiać ale z chęcią pogadała by na temat światłowodu , przełączyła mnie na czat z panem Dorianem którego poprosiłem żeby odniósł się do moich pytań , poprosił o chwilę żeby zapoznać się z treścią , po czym poprosił o kod abonencki , ja spytałem czy kod do umowy którą dzisiaj podpisałem i poprosiłem o chwilę bo musiałem spisać ten kod , trwało to może 2 lub trzy minuty , oczywiście pan sobie podszedł , bo ja mogę czekać 15 minut pan konsultant , już trzech minut nie , kompletna olewka przez panią Joasię i pana Doriana , nawet nie próbowali spytać o czym chce rozmawiać , po podpisaniu dziś nowej umowy czuje nie smak i trochę jak intruz , który się czepną a mógł sobie poszukać innego operatora , zamiast zawracać głowę ludziom w Orange.

1 ODPOWIEDŹ 1

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1047
  • 73

Słaba jakość rozmowy

Witaj na forum @piotrwaclaw. Niestety nie wiem jak wygląda sprawa z czekaniem na czacie, ale czy załatwiłeś swoją sprawę? Jeżeli nie, to może My Ci pomożemy? Może opisz swoją sprawę i jaką masz oferę.