Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłużenie umowy a Orange LOVE


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 13
  • 0

Przedłużenie umowy a Orange LOVE

Witam. Mam obecnie Smart Plan LTE 85,98 z rabatem. Chciałbym przedłużyć umowę, zamawiając Orage Love i włączając tym samym swój numer do tego pakietu. Pytanie jest takie, czy mogę to zrobic na 150 dni przed końcem swojej umowy na abonament? Teoretyznie na stronie widnieje info, że mogą to zrobić już na 9 miesięcy przed skoro mam abonament na 2 lata i telefon na raty, jak to jet w rzeczywistości?

14 ODPOW. 14

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2076
  • 5755
  • 194

Przedłużenie umowy a Orange LOVE

Tak, możesz w dowolnej chwili. Raty pozostaną, obecna umowa odnowi się na nowe mc.


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1057
  • 73

Przedłużenie umowy a Orange LOVE

Na ofertę Orange Love przy tym planie taryfowym, możesz przejść w każdym momencie i raty dalej pozostaną. 150 dni przed końcem umowy można przedłużyć, na plan inny niż Orange Love na stronie internetowej. 120 dni wcześniej w salonie lub na infolinii. W najnowszych ofertach umowa nie przedłuża się o ilość dni, przed którymi zdecydowałeś się na przedłużenie. Przedłużenie o dwa lata, więc umowa na 2 lata od podpisania umowy.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 13
  • 0

Przedłużenie umowy a Orange LOVE

Rozumiem. Czyli mogę sobie dzisiaj przejść na Orange Love, zmienia mi się abonament natomiast zostają raty na telefon? Pytanie czy przy tej okazji mogę dostać inny telefon (rozumiem, że wtedy będe przej jakiś czas musiał spłacać dwa), czy nie ma na to szans?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32685
  • 38203
  • 1382

Przedłużenie umowy a Orange LOVE

To już zależy od indywidualnej oceny tzw wiarygodności płatniczej.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 13
  • 0

Przedłużenie umowy a Orange LOVE

Na czym ona polega?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32685
  • 38203
  • 1382

Przedłużenie umowy a Orange LOVE

Jeśli chcesz wziąć kolejny telefon na raty, to Orange sprawdza czy płacisz rachunki na czas itp.
Jeśli telefon jest droższy (powyżej 1000 zł sumy rat), to może być wymagana weryfikacja w BIG. To najlepiej skontaktować się ze sprzedawcą i spytać. Zazwyczaj jak rachunki płacisz na bieżąco taka weryfikacja jest zbędna.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 13
  • 0

Przedłużenie umowy a Orange LOVE

A czy wtedy obowiązuje taka oferta na Orange Love jaka jest na stronie? Bo konsultant Orange mówił, że raty za telefon to 130 zł natomiast ja widzę na stronie raty za 69 zł tyle ze na 36 a nie 24 miesiące? Zdaniem konsultanta obowiązuje to tylko w przypadku przedłużania umowy na abonamet, wiec już sie troche pogubiłem bo nie wiem czy to co jest na stronie dotyczny wszystkich klientów czy tylko tych przedłużających umowę. 

 

Dodam tylko, że chciałem połączyć swój telefon komórkowy z internetem w pakiet orange love i dodatkowo wziąć telefon na raty. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32685
  • 38203
  • 1382

Przedłużenie umowy a Orange LOVE

Oferta przy zamówieniu przez infolinię jest taka sama. W salonie raty mogą być minimalnie o kilka złotych większe. A jaki do telefon Cię interesuje i jaka długość umowy?

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 13
  • 0

Przedłużenie umowy a Orange LOVE

A więc wygląda to tak, że chciałbym wpiąć swój numer komórkowy i internet do pakietu Love. Do tego chciałem wziąć s8 z wyprzedaży z ratami na 36 miesięcy. Pytanie czy podczas spinania jest wgl to możliwe, czy tylko podczas zamawiania nowej usługi? No chyba że spinanie usług jest równoznaczne z zawieraniem nowej umowy. Umowa na 24 miesiące jak już.