Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rozwiązanie umowy rok przed końcem umowy.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 18
  • 0

Rozwiązanie umowy rok przed końcem umowy.

Witam. Zastanawiam się nad zerwaniem umowy 14 miesięcy przed końcem umowy. Według informacji na "mój orange" kara za zerwanie umowy to niecałe 57 zł ale co z pozostałymi ratami za telefon, mogę spłacać według harmonogramu rat czy muszę spłacić jednorazowo całą kwotę? 

16 ODPOW. 16

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52608
  • 601

Rozwiązanie umowy rok przed końcem umowy.

@radek9103 Mozesz spłacać dalej ratami, bo to umowa na sprzęt.Sprawdz tylko 2 razy karę za zerwanie umowy, bo to podejrzanie mało...


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Rozwiązanie umowy rok przed końcem umowy.

Też mi się nie chce wierzyć że kara za zerwanie umowy na 14 miechów przed końcem to 57zł, a może to kwota za każdy miesiąc 🤔, co do rat to tak jak mówi @agat13 można spłacać dalej lub spłacić całość pozostałej kwoty od razu.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Rozwiązanie umowy rok przed końcem umowy.

@radek9103 zanim podejmiesz decyzję o zerwanie umowy przed terminem, sprawdź, co masz wpisane w umowie, jak chcesz wcześniej zakończyć. Jak wcześniej wspomniane było, jakaś strasznie niską kara za zerwanie umowy, skoro zostało jeszcze 14 miesięcy. Upewnij się na infolinii lub na czacie. Najczęściej na telefon jest osobna umowa, więc zerwanie umowy na usługi nie powiduje zerwania umowy na urządzenie. Możesz spłacać dalej raty, ale bez usługi nie będzie wglądu w system rat za urządzenie.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 18
  • 0

Rozwiązanie umowy rok przed końcem umowy.

No właśnie kilka razy sprawdzałem bo nie chce mi się wierzyć i właśnie pokazuje taką kwotę. 

Screenshot_2022-01-16-18-31-02-324_com.android.chrome.jpg


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Rozwiązanie umowy rok przed końcem umowy.

@radek9103 , z moich umów wiem, że wszelkie rabaty i ulgi podlegają zwrotowi w całości, a nie na raty. Tak więc kara, którą możesz podejrzeć na swoim koncie MO dotyczy konkretnego dnia zerwania. Ona się zmniejsza z każdym dniem, lecz przy tak długim czasie do zerwania, kara + pozostała kwota może zrobić wrażenie. Dobrze wczytaj się w umowę zanim podejmiesz decyzję.

Edit: @radek9103  spojrzałem na cenę katalogową XIAOMI, więc tam są przyznane ulgi i nie masz kliknięcia w konkretną datę zerwania.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Rozwiązanie umowy rok przed końcem umowy.


@radek9103napisał(-a)

No właśnie kilka razy sprawdzałem bo nie chce mi się wierzyć i właśnie pokazuje taką kwotę. 

Screenshot_2022-01-16-18-31-02-324_com.android.chrome.jpg


@radek9103 jeszcze powinieneś wpisać datę zerwania umowy, gdyż jej brakuje i wtedy wyskoczy Ci prawidłowa kwota kary za zerwanie umowy.

Anonim

Nie dotyczy

Rozwiązanie umowy rok przed końcem umowy.

Ja bym się jeszcze na BOK upewniła. Oni po przyjęciu rezygnacji mogą wysłać jeszcze na email podkładkę gdzie będzie kwota kary. Zawsze będzie podkładka.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 18
  • 0

Rozwiązanie umowy rok przed końcem umowy.

No właśnie nie mogę tej daty zaznaczyć. Może jakieś weekendowe problemy techniczne, spróbuję jutro ponownie. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Rozwiązanie umowy rok przed końcem umowy.

@radek9103  jak masz możliwość to wejdź na swoje konto Mój Orange przez stronę orange.pl, po zalogowaniu kliknij Szczegóły umowy, następnie Pokaż umowę i pod zniżkami będziesz miał Pokaż karę za rozwiązanie umowy, kliknij i tam Ci się wszystko wyjaśni. Sprawdzałem i tam działa.