Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rozwiązanie umowy będąc poza granicami kraju

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Rozwiązanie umowy będąc poza granicami kraju

Witam,

 

Mam umowę z orange, kiedyś to był jakiś abonament, potem przeszedł na umowe na czas nieokreślony (nie podpisywałam nowej umowy i tak jakby korzystano ze starej)

 

Kilka lat temu wyjechałam za granicę i nie korzystam już z numeru, na który podpisałam umowę, telefon wraz z numerem oddałam tacie by z niego korzystał, ale nie przepisywałam na niego umowy.

Tato zmarł w czerwcu, niestety wówczas nie byłam w stanie osobiście zrezygnować z usług i dalej naliczane mi są comiesięczne opłaty mimo niekorzystania z telefonu.

 

Czy mogę zrezygnować z numeru będąc poza granicami Polski? Czy mogę wysłać jakieś pismo z moim podpisem, że nie chcę dalej korzystać z usług?

 

Dziękuję za wszelką odpowiedź.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32394
  • 36573
  • 1369

Rozwiązanie umowy będąc poza granicami kraju

Jeśli dobrze Cię rozumiem, to usługi są na Twojego Tatę, który już nie żyje? Możesz wysłać pismo z zagranicy, ale do takiej rezygnacji potrzebny jest akt zgonu osoby na którą jest abonament.

Jeśli numer jest na Ciebie, to nie ma problemu byś sama napisała pismo (warto podać dane +nr telefonu), pod nim czytelny podpis i wysłać je na adres niżej.

Adres do korespondencji:
Orange Polska S.A.
ul. Jagiellońska 34, 96-100 Skierniewice

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32394
  • 36573
  • 1369

Rozwiązanie umowy będąc poza granicami kraju

Jeśli dobrze Cię rozumiem, to usługi są na Twojego Tatę, który już nie żyje? Możesz wysłać pismo z zagranicy, ale do takiej rezygnacji potrzebny jest akt zgonu osoby na którą jest abonament.

Jeśli numer jest na Ciebie, to nie ma problemu byś sama napisała pismo (warto podać dane +nr telefonu), pod nim czytelny podpis i wysłać je na adres niżej.

Adres do korespondencji:
Orange Polska S.A.
ul. Jagiellońska 34, 96-100 Skierniewice


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Rozwiązanie umowy będąc poza granicami kraju

Numer jest dalej na mnie, tata po prostu tego używał w razie gdybym chciała wrócić i mieć swój stary numer.

 

Brat był w salonie i mu powiedzieli że tylko osobiście mogę to zrobić albo muszę mieć specjalny akt notarialny poświadczający, że mój brat może to zrobić w moim imieniu. Ale kiedy był kilk amiesięcy temu powiedzieli mu, że można pismo wysłać na maila do BOK (zrobiłam to ale może nie doszło) więc w tym samym salonie powiedziano dwie różne rzeczy, dlatego chciałam zapytać kogoś mądrzejszego 🙂

 

Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam! 


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1047
  • 73

Rozwiązanie umowy będąc poza granicami kraju

Jeżeli jednak umowa jest na Ciebie, to możesz skorzystać z jednego z formularzy dostępnych tutaj: https://www.orange.pl/omnibook/rozwiazanie-umowy

Adres, pod który możesz wysłać jest ten sam, jak podał wyżej Piotrekk85.