Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rozwiązanie umowy, a zwrot sprzętu i kara za jego brak


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Rozwiązanie umowy, a zwrot sprzętu i kara za jego brak

Post przeniesiony z tematu "Problem z zasięgiem sieci - co robić?" - moderator Wojciech.

 

dokkkkladnie..................

witam
mam problem z siecią orange
jestem osobą niepełnosprawną na wózku inwalidzkim /mam poważną, postępująca chorobę a ta sprawa na niej się odbija/ ale po kolei
miałam u nich usługi fan pack /telewizor internet,i telefon domowy/ po rozwiązaniu umowy spakowałam wszystko i udałam się do salonu zwrócić sprzęt po skończonej umowie/spakowałam każdy kabelek i pudelka -wszystko według instrukcji/..w salonie była awaria/idzie to sprawdzić jest data nie mogli przyjąć sprzętu...jestem na wózku a kartony dość duze miałam na kolanach i nawet chciałam zostawić to w orange /ale ze jest czas na zwrot to pracownik wyjaśnił ze nie może  .."najlepiej jak pani to wyśle" ..dal adres i nawet mi zapakował..../nawę chciałam b sprawdził paczkę ale nie zrobił tego-może jest monitoring w salonie/.............poszłam na pocztę i wysłałam ...........zapłaciłam kolo 20 zl.............sprawdziłam jeszcze adres z tym z netu i czy jest dopisek...po 3 miesiącach na mailu mam jakieś wezwanie do zapłaty 900 zl. i 10dni.............nawet nie chciałam nic robić ze jakieś naciąganie bo nie mam u nich nic ale dzwonie............. i okazuje sie zw za brak sprzętu..reklamacja...nawet byłam na poczcie.........................jest numer przesyłki odebrano 2 dni później:) ........................odpowiedz o range.......................otrzymali jednak router i kartę ale nie ma dekodera.................mam oddać 600zl za dekoder............kolejna reklamacja- wszystko było-kata, która dotarła była w dekoderze /dekoder to największe pudło/....mało tego jest waga paczki-ponad 3 kg można wszystko zważyć.........
odpisano mi juz ze to odpowiedz ostateczna,że juz nie będą rozpatrywać ze zostaje mi postępowanie sądowe. Nie wiem jak je napisac i do kogo. Nie rozumiem jak tak można jest numer przesyłki i waga. Niby proste a wysalając mi wezwania i zaraz sprzedadzą długi .JAK MOŻNA WYŁUDZAĆ DŁUGI. 
3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Rozwiązanie umowy, a zwrot sprzętu i kara za jego brak

@zlotkoaa: przykro czytać o sytuacji, która Cię spotkała. Niestety z poziomu forum nikt w indywidualnej sprawie raczej Ci nie pomoże. Jeśli otrzymałeś informację, że odpowiedź jest ostateczna, to spróbuj skorzystać z pomocy prezesa UKE https://pue.uke.gov.pl/#/ConsumerForm

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Rozwiązanie umowy, a zwrot sprzętu i kara za jego brak

Przykro  mi to czytać ale @Piotrekk85  mam racje  


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Rozwiązanie umowy, a zwrot sprzętu i kara za jego brak

WIEM..I MI ZOSTAJE SĄD ALE NIECH INNI WIEDZĄ CO SIE DZIEJE..ale dzieki