Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rozmowy międzynarodowe, pełen wykaz

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Rozmowy międzynarodowe, pełen wykaz

 

Witam

Przebywam obecnie za granicą, gdy loguje sie do moj orange -> bieżące wykorzystanie -> pełen wykaz, pokazują mi się numery na następujące numery:

orange.jpg
Moje pytanie - co oznaczają te numery i dlaczego nie pokrywają się z rzeczywistymi numerami na które były wykonywane połączenia. Jak można ustalić te numery na które były wykonywane połaczenia ?  

 


orange.jpg
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36212
  • 1366

Rozmowy międzynarodowe, pełen wykaz

Jedyną informację z BOK co uzyskasz, to widzisz to samo na mój Orange. Więcej danych - tylko na wniosek uprawnionych organów (i nie Tobie, ale tym organom).

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

18 ODPOW. 18
Anonim

Nie dotyczy

Rozmowy międzynarodowe, pełen wykaz

Myślę że tylko kontakt z BOK może Ci pomóc. Chyba ze z pomocą przyjdzie @Piotrekk85 😜

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36212
  • 1366

Rozmowy międzynarodowe, pełen wykaz

Są tu numery centrum pewnych "pośredników", którzy zestawiają połączenia odebrane.

W przypadku usług międzynarodowych taka sytuacja jest "normalna", w tym względzie, że nie każdy operator roamingowy przekazuje pełne dane bilingowe do Orange (w Polsce).

 

Edit: sugerowałbym też usunąć załącznik, bo każdy go widzi, chyba, że Tobie to nie przeszkadza.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Rozmowy międzynarodowe, pełen wykaz

Czy operator Lyca Mobile NL przekazuje takie dane ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36212
  • 1366

Rozmowy międzynarodowe, pełen wykaz

Niestety nie nam takiej rozpiski i na BOK jej nie uzyskasz. Ale Lyca Mobile jest w każdym kraju operatorem tzw. wirtualnym (nie mającym własnych nadajników, tylko korzystających z innych sieci), więc to wielce prawdopodobne.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Rozmowy międzynarodowe, pełen wykaz

Czy istnieje jakiś sposób aby to ustalić ? Telefon został skradziony, sprawa jest zgłoszona na policję


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Rozmowy międzynarodowe, pełen wykaz

Co w takiej sytaucjai mam zrobić ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36212
  • 1366

Rozmowy międzynarodowe, pełen wykaz

Tak. Ale Ty bezpośrednio danych nie uzyskasz. Policja (lub inny upoważniony organ) może wystąpić do Orange (oni wiedzą jak), wtedy dostają dane, również np. lokalizację z nadajników.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36212
  • 1366

Rozmowy międzynarodowe, pełen wykaz

Jeśli telefon został skradziony (a nie np. zgubiony), to nie radzę działać na własną rękę. Nie wiesz co to za ludzie.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Rozmowy międzynarodowe, pełen wykaz

A gdyby okazało się że telefon został zgubiony a nie ktoś mi ukradł *nie złapałem nikogo za ręke ? Czy wtedy uzyskał bym informację dotyczące tych połączeń ?