Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Roaming w Wielkiej Brytanii jak w UE dla mnie dalej obowiązuje?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Roaming w Wielkiej Brytanii jak w UE dla mnie dalej obowiązuje?

Witam,

chciałbym zapytać o koszty roamingu danych w Wielkiej Brytanii.

Na stronie jest:

- promocja "Roaming w Wielkiej Brytanii jak w UE" - obowiązuje od 18 października 2021 do odwołania

- promocja "Korzystne stawki w roamingu w Wielkiej Brytanii" - obowiązuje od 1 kwietnia do 30 września 2024, ale tylko "dla tych z Państwa, którzy jako konsumenci zawarli od 1 stycznia 2021 umowę lub aneks do umowy"

 

Czy skoro regulamin promocji "Roaming w Wielkiej Brytanii jak w UE" jest ciągle widoczny na stronie, to promocja nie została jeszcze odwołana?

 

Czy jeżeli pierwszą umowę z Orange zawarłem w 2016, a w 2023 dodałem kolejny numer, to promocja "Korzystne stawki w roamingu w Wielkiej Brytanii" dotyczy wszystkich moich numerów, czy tylko tego ostatnio dodanego?

 

 

 

 

_______________________

*Post wydzieliłem z tematu "✈ Roaming w Unii i poza Unią Europejską w ofercie z abonamentem ✈" - moderator Wojciech.

6 ODPOW. 6

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32489
  • 37029
  • 1373

Roaming w Wielkiej Brytanii jak w UE dla mnie dalej obowiązuje?

Jaką masz ofertę? to abonament czy numer na doładowania?

Na dole strony https://www.orange.pl/view/roaming są dokumenty. Obecnie promocja "Korzystne stawki w roamingu w Wielkiej Brytanii" Ciebie też obejmuje bo raczej musiałeś mieć aneks od 2016.

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 147
  • 664
  • 17

Roaming w Wielkiej Brytanii jak w UE dla mnie dalej obowiązuje?



Na stronie jest:

- promocja "Roaming w Wielkiej Brytanii jak w UE" - obowiązuje od 18 października 2021 do odwołania

- promocja "Korzystne stawki w roamingu w Wielkiej Brytanii" - obowiązuje od 1 kwietnia do 30 września 2024, ale tylko "dla tych z Państwa, którzy jako konsumenci zawarli od 1 stycznia 2021 umowę lub aneks do umow.


Tak jak pisze @Piotrekk85 ważne kiedy przedluzyles umowę. Zgodnie z datami podanymi przez Ciebie:

- jeśli ostatni aneks miałeś po 01.01.21, to obowiązuje Cię korzystna stawka po 29 gr za min i 29 zł za GB,

- jeśli aneks był przed tą datą, to masz rozmowy bezpłatnie i limit internetu tak jak w UE


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32489
  • 37029
  • 1373

Roaming w Wielkiej Brytanii jak w UE dla mnie dalej obowiązuje?

Stawki są takie same.

Jak ktoś ma bardzo starą umowę, to Orange przesłało zmianę cennika po wyjściu Wielkiej Brytanii z UE.

Po prostu różne dokuy to regulują

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 147
  • 664
  • 17

Roaming w Wielkiej Brytanii jak w UE dla mnie dalej obowiązuje?

No nie zgodzę się z Tobą. Na numerze z ofertą z 2018 roku mam bezpłatny roaming w Wielkiej Brytanii. Reguluje to zdaje się wspomniany wyżej regulamin Wielka Brytania jak w UE.

Natomiast stawki 0,29 zgodnie z info stronie dla tych z aneksem od 01.01.21:

1000010310.png


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32489
  • 37029
  • 1373

Roaming w Wielkiej Brytanii jak w UE dla mnie dalej obowiązuje?

Testowałeś to w praniu? I chodzi o abonament dla klientów indywidualnych?

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 147
  • 664
  • 17

Roaming w Wielkiej Brytanii jak w UE dla mnie dalej obowiązuje?

tak. plan komórkowy standardowy 39,99.

podczas wyjazdu do Wlk. Bryt. połączenia i przede wszystkim transmisja danych była bezpłatna.