Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Renegocjacja umowy


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Renegocjacja umowy

Witam,

Kieruje się z zapytaniem czy jest mozliwe negocjowanie umowy abonamentowej w sieci Orange jesli tak.to jak mam to zrobić? Chcialbym np przedłużyć okres umowy z 20 miesięcy do np.48 by zmniejszyć wysokość rachunków. Jestem świadomy ze zapłacę za wszystko.wiecej niż obecnie.ale niestety w firmie mam zastój i ledwo wiąże miesiąc.
4 ODPOW. 4

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 113
  • 71
  • 7

Renegocjacja umowy

Dla usług stacjonarnych to głównie 24Mce.

W nowych planach komórkowych z tego co wiem również max to 24 Mce.

Można chyba przedłużyć na 36/48 ale to raczej przekłada się na cenę aparatu jeśli bierzesz go na raty


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Renegocjacja umowy

Rozumiem ale chodzi o to ze juz mam obecnie umowę. Kłopoty finansowe spowodowały ze rachunki za usługi mobilne stały sie cięższe do opłacenia z powodu mniejszych dochodów. Z rad chciałbym obecna umowę jaka mam tak jak by restrukturyzować by płacić mniejszy rachunek ale mam świadomość że mnie to wyniesie drożej niż obecnie ale szukamy każdego sposobu na obniżenie rachunków. Jak bym miał przypływ większej gotówki raty za urządzenia na umowie spłacił bym za jednym zamachem ale na razie nie zanosi sie na lepszy okres w zarobkach tym bardziej że zima za chwilę.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 113
  • 71
  • 7

Renegocjacja umowy

W takim przypadku proponuję kontakt z BOK.

Może da się coś indywidualnie zrobić albo jakoś prolongować płatności...

Ofertowo będzie ciężko - oferta po prostu jest jaka jest.

Innego pomysłu na chwilę obecną niestety nie mam 😞


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Renegocjacja umowy

Niestety tzw. rollowanie umowy na dziś jest zabronione przez prawo unijne. W takiej sytuacji sugerowałbym wysłanie pisma na adres korespondencyjny Orange w Skierniewicach z prośbą o obniżenie abonamentu w trakcie lojalki. Czasem są szanse, ale zwykle niewielkie.