Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Red Light Videos


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Red Light Videos

<Wpis przeniesiony do odpowiedniej kategorii>

Witam, otrzymałem SMS od orange:

Pokaż szczegóły

Otrzymujesz dostep do Red Light Videos INFO: bgw-pl-orange@mondiamedia.com, koszt 12.29 pln co 7 dni.Rezygnacja-wejdz na: redlightvideos.com/lp/mm/pl/unsub/index.html Twoje potwierdzenie warunkow zamowionej uslugi dostepu znajdziesz po zalogowaniu się na www.orange.pl/mojorange w zakladce Dodatkowe Zamowienia.

 Zalogowałam się na mój Orange i rzeczywiście jest jakaś usługa włączoną ale bez nazwy. Zaznaczę,  że nie wchodziłem na żadne strony,  a tym bardziej tej nie znam. Żadnych innych usług nie włączyłem,  ani nigdzie w ostatnim czasie nie podawałem swojego numeru,  więc nie rozumiem o co z tym chodzi.  Orange chce mnie naciągnąć ma jakieś opłaty. W wykazie połączeń również nie mam tej witryny odwiedzanej i opłaty żadnej mi jeszcze nie pobrało. Nie zamierzam płacić za coś na co się nie zgodziłem. Niby jest podany link do rezygnacji ale skąd mam wiedzieć czy to nie jakiś wirus. Jak sami włączyli to niech sami mi to wyłącza. Czy ktoś jeszcze spotkał się z tym oszustem? 

31 ODPOW. 31

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Red Light Videos

Aktywacja usługi może nastąpić przez kliknięcie banera na stronie www (bez wpisywania danych przy korzystaniu z mobilnej transmisji danych). Jest to usługa elektroniczna więc może nie być widać tego w bilingu usług telekomunikacyjnych.

W SMS masz info jak to wyłączyć. Tam też możesz zareklamować opłaty jeśli się z nimi nie zgadzasz.

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Red Light Videos

My tego nie włączyliśmy. W tej sytuacji, możesz też to wyłączyć, włączając blokadę na usługi elektroniczne. W ten sposób zapobiegniesz włączeniu podobnych usług w przyszłości.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Red Light Videos

Dostałem dziś rano dokładnie takiego samego SMS. 

 

"Otrzymujesz dostep do Red Light Videos INFO: bgw-pl-orange@mondiamedia.com, koszt 12.29 pln co 7 dni.Rezygnacja-wejdz na: redlightvideos.com/lp/mm/pl/unsub/index.html Twoje potwierdzenie warunkow zamowionej uslugi dostepu znajdziesz po zalogowaniu się na www.orange.pl/mojorange w zakladce Dodatkowe Zamowienia."

 

Również nic nie włączałem/nie klikałem w banery itp. według mnie to luka waszych zabezpieczeń, prośba o sprawdzenie!  Wiadomości są wysyłane z waszego numeru. Najwyraźniej jest to próba oszustwa. Proszę sprawdzić kto aktywował tę usługę. Właczyłem blokadę o której Pan pisze. Nigdy nie wyraziłem zgody, ani nie zostałem poinformowany, że jest taka opcja.

Wchodząc na stronę: redlightvideos.com pojawia się błąd "Ta witryna jest nieosiągalna".


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Red Light Videos

Po wejściu w link, żeby z niej zrezygnować i zweryfikowaniu pokazuje, że numer telefonu bądź kod jest nieprawidłowy... Nie da się wypisać. Jedyne co zrobiłem to w usługach w blokadach włączyłem blokadę usług elektronicznych. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Red Light Videos

Aby się wypisać musisz użyć mobilnej transmisji danych bezpośrednio z kartu sim z której usługa była aktywowana.

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Red Light Videos

Tak też uczyniłem. Nie da się...


@Piotrekk85napisał(-a)
Aby się wypisać musisz użyć mobilnej transmisji danych bezpośrednio z kartu sim z której usługa była aktywowana.

 


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Red Light Videos

Dzisiaj rano otrzymałam dokładnie takiego samego smsa. We włączonych usługach nic nie mam. Kliknięcie w link niby majacy dezaktywować subskrypcje przenosi do witryny, ktora nie istnieje. Czy jest coś, co mogę zrobić oprócz blokady usług elektronicznych?


Screenshot_20181206_235434.jpg

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Red Light Videos

Tylko blokada. Serwer im padł.
Swoją drogą za domeną stoi ta sama firma co rok temu za nicesports. @Rosiu czy moglibyście pod kątem bezpieczeństwa zerknąć?

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 5
  • 0

Red Light Videos

Cześć. Udało mi się dezaktywować tę usługę.

 

Link podany w SMS-ie działa, ale trzeba go skopiować i dopisać "www." na początek adresu! W przeciwnym wypadku strona nie działa. Strzelam, że jest to celowe działanie, aby uniemożliwić prostą rezygnację z subskrypcji.

 

Nie ma tam wirusa, dostałem SMS potwierdzający rezygnację, mam nadzieję że nic mi już nie nabije. Niemniej jednak, warto włączyć blokadę usług elektronicznych, żeby żadna nowa subskrypcja nie została aktywowana.