Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rabat za e-fakturę a brak papierowej faktury.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 112
  • 567
  • 2

Rabat za e-fakturę a brak papierowej faktury.

Pozostaje jedno, musisz podpisać nową umowę  u pomarańczowych tylko tym razem umowę o pracę 😂. A tak z ciekawości jaką masz podana cena za usługi na umowie? Plac ile napisali i zglowy nie będziesz się musiał prosić o pita z Orange.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Rabat za e-fakturę a brak papierowej faktury.

Dodam jeszcze, że terminowe opłacanie faktur też jest brane pod uwagę w przypadku rabatu za e-fakturę.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 33
  • 194
  • 0

Rabat za e-fakturę a brak papierowej faktury.

Chcesz mieć rabat loguj sie do MO. 

Chcerz papierzaka zmień forme dostarczania faktury. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 238
  • 525
  • 2

Rabat za e-fakturę a brak papierowej faktury.

Za co jest rabat za fakture czy logowanie, nie może być za obie te czynności.

 

Logowanie się jest pracą i z definicji nie różni się to od kopania rowów to po prostu jedna z wielu czynności która jest pracą.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Rabat za e-fakturę a brak papierowej faktury.

Ale się dyskusja wywiązała o kwocie 4,99 złocisza, a ileż to pracy trzeba było wykonać aby w tym wątku stworzyć aż 4 strony 😁😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Rabat za e-fakturę a brak papierowej faktury.

@slav72 faktycznie spora dyskusja. 

@xeth my tylko jako użytkownicy podpowiadamy, jak wygląda sytuacja. Jak się nie zgadzasz z naszymi podpowiedziami, a chcesz odzyskać według Ciebie utraconą kwotę, to zawsze możesz złożyć reklamację. Dostaniesz odpowiedź od operatora na złożoną reklamację. 


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 3691
  • 19

Rabat za e-fakturę a brak papierowej faktury.

@xeth  rabat nazywa się 

Rabat za e-fakturę odbierany w Mój Orange. 

 

Zgodnie z regulaminem::

Ponadto, jeżeli korzystają Państwo z e-faktury, mogą Państwo w każdym okresie rozliczeniowym odbierać w Mój Orange dodatkowy rabat w wysokości 5,00 zł. W tym celu należy co najmniej raz w każdym okresie rozliczeniowym wejść do Mój Orange (po zalogowaniu się adresem e-mail):w aplikacji mobilnej albo na www.orange.pl.

 

Mi logowanie zajmuje całe 5 sekund (mam ustawiony odciski palca w aplikacji. Nawet jak trzeba wpisać adres hasło i kod SMS to raptem minutę. 

 

Nadal nie rozumiem jak możesz traktować to jako pracę. To się kupy nie trzyma.

 

Ale jeśli znasz inne ,, pracę' gdzie za te parę sekund mogę zarobić 4.99  (u mnie nawet więcej bo jest jeszcze dodatkowy abonament komórkowy) to podaj namiary Ja tam nie pogardę groszem za taki ,, wysiłek". 

 

 

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 238
  • 525
  • 2

Rabat za e-fakturę a brak papierowej faktury.

@Kimirikoczynność ta wyczerpuje definicje pracy czy jest lekka ciężka i ile zajmuje nie mnie to osądzać.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Rabat za e-fakturę a brak papierowej faktury.


@xethnapisał(-a)

Za co jest rabat za fakture czy logowanie, nie może być za obie te czynności.

 

Logowanie się jest pracą i z definicji nie różni się to od kopania rowów to po prostu jedna z wielu czynności która jest pracą.


2.

Zasady przyznawania rabatu za e-fakturę odbieranego w Mój Orange

Rabat przyznawany jest co miesiąc, jeśli klient:

  • wyrazi zgodę na e-fakturę (może to zrobić przy podpisywaniu umowy, aneksu lub w dowolnym czasie w ciągu trwania umowy),
  • ma aktywną e-fakturę,
  • co najmniej raz w każdym okresie rozliczeniowym wejdzie do Mój Orange (logując się adresem e-mail) w aplikacji lub po zalogowaniu do Mój Orange na orange.pl

W cenniku świadczenia usług masz podana kwotę bez tego rabatu. Nikt cię nie może zmusić do jego otrzymywania. Jest to tylko i wyłącznie Twoja wola. To usługodawca stawia warunki na jakiej zasadzie będzie świadczył usługi oraz jakie kwoty będzie za te usługi pobierał i na jakiej zasadzie będzie udzielał rabatów czy tez organizował promocje. Ty jako przyszły usługobiorca zapoznajesz się z tymi warunkami i albo je przyjmujesz i podpisujesz umowę, w której to te zasady są opisane, lub nie i nie korzystasz z usług.

Nazwanie pracą logowania się do MO przez Cienie określę jako głupota. Otrzymujesz (lub nie) rabat za zgodę marketingową, więc odebranie telefonu też należałoby nazwać pracą.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 238
  • 525
  • 2

Rabat za e-fakturę a brak papierowej faktury.

@Arti_Kn_Pl Nazwanie pracą logowania się do MO możesz określać jak chcesz, niemniej jest to praca i nawet nie ma sensu się o to spierać.

Co do odbierania telefonu od telemarketerów to już praca nie jest bo po pierwsze nie musisz go odbierać po drugie nie świadczysz jej na rzecz Operatora który udzielił rabatu.