Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rabat na aktywację ;)

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 14
  • 0

Rabat na aktywację ;)

Cześć,

 

Od grudnia mam pakiet Love 4G (TV, internet, telefon). W ubiegłym tygodniu przeniosłem kolejny numer komórkowy z nju. Czy przysługuje mi rabat 100% na aktywację przenoszonego numeru? W załączniku do umowy dostałem regulamin promocji 100% rabatu na aktywację - wg mojej interpretacji, pkt 2, ppkt 4 pasuje do mojej sytuacji, ale chciałbym się upewnić 🙂 

 

Pozdrawiam

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Rabat na aktywację ;)

@marbar6704: dobrze interpretujesz regulamin.

Rabat dotyczy sytuacji gdy numer był w Orange na kartę i migruje do abonamentu w Orange. Jeśli migrowałeś z nju, to chyba pod innych regulamin podlegasz. Wtedy nie trzeba dwóch zamówień. Chyba że między migracją z nju a Orange na abonament - numer będzie w Orange na kartę.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6849
  • 189

Rabat na aktywację ;)

@marbar6704 ulga dotyczy sytuacji gdy zamawiasz dwie usługi jednocześnie (w jednym zamowieniu lub jednym dniu) lub przedłużasz i bierzesz nową usługę. Spelniasz te kryteria?

Jesli OL masz od grudnia, a numer przenosiles w zeszlym tygodniu to nie masz spelnionego tego warunku. 

Screenshot_20200418_202115_com.google.android.apps.pdfviewer.jpg


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 14
  • 0

Rabat na aktywację ;)

Gdzie w tym regulaminie jest informacja o jednym zamówieniu lub jednym dniu? W pkt 1 jest napisane, iż mają być podpisane 2 umowy - nie ma wzmianki w jakim terminie. Podpisując umowę na OL w grudniu miałem propozycję na przeniesienie tego numeru, ale i tak byłoby to w ramach jednej umowy, a nie kilku.

 

Do tego pkt 2 ppkt 4) Zawierając umowę na czas określony 24 miesięcy w dowolnej ofercie Plan Mobilny w wyniku przeniesienia numeru z oferty Orange na kartę tym z Państwa, którzy mają zawartą umowę na Orange Love lub umowę na dowolną usługę świadczoną w naszej Sieci mobilnej (nie dotyczy ofert na
kartę i oferty nju mobile), przyznamy rabat 100% na opłatę aktywacyjną za Plan Mobilny. 

 

Po co w takim razie taki punkt, skoro opisuje od dokładnie taką sytuację, jaką mam ja - przenoszę numer na Plan Mobilny, a mam OL. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Rabat na aktywację ;)

@marbar6704: dobrze interpretujesz regulamin.

Rabat dotyczy sytuacji gdy numer był w Orange na kartę i migruje do abonamentu w Orange. Jeśli migrowałeś z nju, to chyba pod innych regulamin podlegasz. Wtedy nie trzeba dwóch zamówień. Chyba że między migracją z nju a Orange na abonament - numer będzie w Orange na kartę.