Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rabat Orange Open Extra


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Rabat Orange Open Extra

Witam, posiadam abonament wspólny i internet mobilny Lte dla domu 74,91 i z tym rabat Orange Open Extra. Czy przedłużając umowę na internet i wybierając najtańszy mobilny podstawowy za 9,99zł nadal będę mieć rabat?

8 ODPOW. 8
Anonim

Nie dotyczy

Rabat Orange Open Extra

Szczegóły regulaminu masz tu >Promocja_Orange_Open_Extra.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 5
  • 0

Rabat Orange Open Extra

obecnie masz ten net w rabacie OPE. przedlużajac umowe OPE zostaje wylączony dla tej uslugi.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2023
  • 5467
  • 184

Rabat Orange Open Extra

Zostanie wyłączony ponieważ był on właśnie za posiadanie internetu domowego LTE.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Rabat Orange Open Extra

Czyli jeśli dobrze doczytałem regulamin aby utrzymać rabat muszę wziąć co najmniej Internet Domowy 4G za69,99? Tam można wyznaczyć strefę domową, dobrze myślę?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2023
  • 5467
  • 184

Rabat Orange Open Extra

Tak. Lub pomyśl o ofercie Love 4G - połączenie internetu LTE z komórka za 80 zł mc. lub Orange Love TG z TV za 99.99 zł czyli Internet LTE 250 GB z komórką i telewizją

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Rabat Orange Open Extra

Byłem wczoraj w salonie i kobieta powiedziała mi że jeśli przejdę na Internet Domowy 4G za69,99 to przepadnie mi rabat Open Extra, z kolei na czacie Orange kobieta powiedziała że Internet Domowy 4G za69,99 to tylko 150GB jest w strefie a pozostałe 100GB tylko poza strefą(w salonie powiedziała że całe 250GB w strefie), także pewnie muszę dowiedzieć się z infolinii i sobie nagrać by później się nie wyparli, bo każdy mówi co innego. Niestety mam powiązany abonament wspólny z internetem aby mieć na niego rabat. Teraz łącznie płacę 86zł za wspólny + 3 dodatkowe numery i internet. Kasowo ok, ale mały limit bo dzieciaki coraz więcej korzystają z neta i teraz w ciągu 10 dni 150GB zniknęło 😕 Za 2 miesiące kończy mi się umowa na internet ale na wspólny jeszcze mam ponad 1 rok czasu. Dlatego muszę coś pokombinować. Teraz z tego co widzę jedyny  nielimitowany naprawdę internet jest na TMobile za 50zł, choć ciekaw jestem jak tam z prędkością. Dzięki wszystkim za odpowiedzi.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

Rabat Orange Open Extra


@mat8napisał(-a)

[...] na czacie Orange kobieta powiedziała że Internet Domowy 4G za69,99 to tylko 150GB jest w strefie a pozostałe 100GB tylko poza strefą(w salonie powiedziała że całe 250GB w strefie).


Internet domowy składa się z dwóch pakietów: 150GB w strefie (nazwijmy go A) oraz 100GB poza strefą (nazwijmy go B).
Prosta zasada to, że będąc w strefie korzystamy z A, a poza strefą z B.

ALE! B jest pakietem wspólnym na całe konto, czyli każdy numer będący na tym samym rachunku co Internet domowy może korzystać z B po tym jak wykorzysta swój własny pakiet. Ma to również zastosowanie do tego Internetu. Jeśli wykorzysta A, może korzystać dalej z B (niezależnie czy jest w strefie, czy poza). Czyli de facto jeśli nie wychodzimy nigdy poza strefę oraz nie ruszamy B na innych telefonach, to na Internecie domowym mamy łącznie do wykorzystania 250GB (A+B).


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Rabat Orange Open Extra

Napisałem co mi napisała kobieta z Orange na czacie-też mi się wydawało że całe 250GB jest do wykorzystania, ale mi trochę namotała, zwłaszcza że w obecnej taryfie Orange Free Net 74,91 mam do wykorzystania 150GB w strefie i 60GB ale tylko poza strefą! Tak było wcześniej niestety.