Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pytanie o automatyczną sekretarkę


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 5
  • 0

Pytanie o automatyczną sekretarkę

Witam,

chciałbym nagrać na telefon stacjonarny wcześniej przygotowaną wiadomość witającą (nie automat a nagranie).

Mam jakieś możliwości zrobienia tego samemu, czy występuje to tylko pod konkretnymi usługami. Jeżeli tak, to czy jest inna opcja niż BKO. 

Przy audycie stwierdzili, że nie ma możliwości przełączenia się na usługę BKO. Jakichkolwiek powodów by nie mieli...

Co sądzicie? Jeżeli w złym dziale, wybaczcie.

4 ODPOW. 4

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Pytanie o automatyczną sekretarkę

@cimur  kiedyś była możliwość przekazania własnego nagrania na sekretarkę  w odpowiednim pliku, bądź skorzystania z nagrania standardowego...Jak jest teraz?  Ciekawe....bo dawno takiej usługi nie zamawiałem 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Pytanie o automatyczną sekretarkę

@cimur Odświeżyłem temat. Klika lat temu znajomy zamawiał taką usługę dla Biznesu i przekazywał plik w formacie WMA, który później został umieszczony jako zapowiedź dla zwykłej linii telefonicznej. Nie pamięta jednak czy chodziło tylko o zapowiedź zmiany numeru (jaka to usługa istnieje w Regulaminie planów dla domu i kosztuje 61,50 miesięcznie a nazywa się "Zapowiedź słowna o zmianie numeru na Państwa życzenie" ) czy chodziło o zapowiedź na właściwej Automatycznej sekretarce z możliwością odsłuchu nagrań. Doprecyzuj jaką chcesz założyć opcję usługi


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 5
  • 0

Pytanie o automatyczną sekretarkę

Jednak chodziłoby o taką zwykłą wiadomość, która by miała informować klientów firmy, dlaczego nie odbieramy i co mogą zrobić w tej sytuacji. Bez zmiany numeru, przekierowań, itd. Automatyczna sekretarka de facto. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Pytanie o automatyczną sekretarkę

@cimur jeśli jesteś klientem indywidualnym, to tylko zgłoszenie przez Salon. Jeśli masz opiekuna biznesowego, to jemu zgłaszasz. Dostarczasz plik z nagraniem i zostaje to załączone do usługi Automatycznej Sekretarki. Tak to się wtedy odbywało