Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie numeru.

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 1
  • 0

Przeniesienie numeru.

Witam, mam internet mobilny w sieci Play, do routera jest wsadzona karta sim. Jak zamawiałem internet mobilny w sieci Play dostałem kartę sim razem z routerem i teraz nie wiem czy ta karta działa tak samo jak ta z telefonu i czy mogę przenieść normalnie ten numer do Orange czy jednak jest to niemożliwe?

Internet jest na abonament.

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przeniesienie numeru.

Tak. Jeśli docelową ofertą w Orange ma być abonament komórkowy, jest to możliwe w każdym kanale sprzedaży (także na www).

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Przeniesienie numeru.

Numer telefonu komórkowego można. Numerów w ofercie Internetowej na abonament się nie przenosi.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przeniesienie numeru.

Jeśli masz do karty nadany numer dziewięciocyfrowy, nie ma problemu z jego przenoszeniem między sieciami. Z tym, że jeśli chcesz przenieść numer docelowo w Orange do oferty internetowej, jest to trudne (bo nie każdy sprzedawca ma taką możliwość, a przez www nie jest to możliwe), jak również nie ma żadnych promocji jak np. w tzw ofertach głosowych.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 1
  • 0

Przeniesienie numeru.

Ta karta ma numer dziewięciocyfrowy, chciałbym przenieść ten numer do Orange, tylko, że zamiast internetu chciałbym wziąć telefon w abonamencie. To w końcu da radę przenieść numer na takich warunkach czy nie? 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przeniesienie numeru.

Tak. Jeśli docelową ofertą w Orange ma być abonament komórkowy, jest to możliwe w każdym kanale sprzedaży (także na www).