Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie nr z abonamentu Orange love na karte


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 20
  • 0

Przeniesienie nr z abonamentu Orange love na karte

Hej. Za dwa miesiące kończy mi się umowa pakietu Orange love chciałabym zrezygnować z numeru z internetem mobilnym ale pozostawić sobie numer drugi  i przenieść go na ofertę Orange na kartę. Czy jest taka możliwość i załatwienie tego online?

17 ODPOW. 17

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13736
  • 56506
  • 668

Przeniesienie nr z abonamentu Orange love na kartę

@Sophie252525 Zerknij na tryb wypowiedzenia pakietu Orange Love - oferta konwergentna | Orange Polska

Punkt 7. Przy rezygnacji podajesz info, że numer ......... ma przejść na kartę po rozwiązaniu pakietu (normalna procedura) i tyle.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2071
  • 5731
  • 192

Przeniesienie nr z abonamentu Orange love na kartę

Online nie da się, zadzwoń na infolinię 510100100 i zgłoś rezygnację z zaznaczeniem ze nr ma przejść do oferty na kartę.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 20
  • 0

Przeniesienie nr z abonamentu Orange love na kartę

Dzwoniłam na infolinię i nie mogę zgłosić przejścia na kartę wcześniej niż po 10 sierpnia bo zapłacę karę za rozwiązanie umowy i mòj nr może być przeniesiony dopiero 15 października.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13736
  • 56506
  • 668

Przeniesienie nr z abonamentu Orange love na kartę

@Sophie252525 Love to niestety umowa terminowa. Wszystko zależy od dat zawarcia w systemach.

Grunt, że nie stracisz numeru. Opłacenie kary też wchodzi w grę, pod warunkiem tego, ze się opłaca względem szybszego załatwienia sprawy


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 20
  • 0

Przeniesienie nr z abonamentu Orange love na kartę

Ale czy numer nie powinien być przeniesiony z szybszą datą niż dopiero 10 października skoro umowę mam do 15 września


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13736
  • 56506
  • 668

Przeniesienie nr z abonamentu Orange love na kartę

@Sophie252525 Konsultant widzi daty Twoich umów widniejące w systemie. na tej podstawie wydaje opinie. My tego nie widzimy, ale z tego co się orientuję numer powinien być przeniesiony na kartę w momencie ustania ważności pakietu Love


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19197
  • 55443
  • 750

Przeniesienie nr z abonamentu Orange love na kartę

@Sophie252525 wypowiedzenie złóż w salonie, najlepiej 30 dni przed zakończeniem umowy, z zaznaczeniem, że w dniu końca umowy numer ma być przeniesiony do oferty na kartę. Weź potwierdzenie wypowiedzenia z zaznaczeniem dnia przeniesienia numeru. Będzie czarno na białym i w razie problemów masz potwierdzenie.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 20
  • 0

Przeniesienie nr z abonamentu Orange love na kartę

Dziękuje za pomoc wszystkim. Jestem za granicą i nie mam jak załatwić tego osobiście w salonie 😞 Dzwoniłam dwa razy na infolinię i pisałam na czacie obsługi, gdzie uzyskałam informacje że nie mogę tego zrobic bo pakietu Orange love nie można przenieść na kartę. Ale drugi Pani na infolini powiedziała że mogę ale muszę zadzwonić przed 10 sierpnia i im zgłosić i mòj nr zostanie przeniesiony 15 września bez problemu. Każdy konsultant mòwi co innego.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13736
  • 56506
  • 668

Przeniesienie nr z abonamentu Orange love na kartę

@Sophie252525 A jaki cykl rozliczeniowy masz na tej komórce? Zlecenie musi być złożone odpowiednio wcześniej (min miesiąc przed zakończeniem umowy pakietu), ale jeśli ten telefon do przeniesienia na kartę ma cykl rozliczeniowy do 15-go danego miesiąca, to w pierwszym "15-tym" dniu miesiąca w którym przestanie obowiązywać pakiet zmieni się usługa na kartę (przykład : umowa kończy się 12 sierpnia- 15 sierpnia masz już nr na kartę. Umowa kończy się 20 sierpnia, a cykl dalej trwa do  15-go września i wtedy przechodzi na kartę). prościej nie umiem opisać 🙂

Nie wiem skąd ten 15 października