Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie jednego nr z orange love


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Przeniesienie jednego nr z orange love

Witam. Na mamę jest podpisany pakiet orange love do 28 grudnia 2019r. czyt. Tv, internet i 3 numery. Jeden z tych numerów chce właśnie przenieść do tmobile,poniewaz jest możliwość w tej sieci przeniesienia 4mce przed końcem umowy. Ten nr chce przepisać z mojej mamy na moją firmę, żeby ten abonament wpisać sobie w koszty. Czy jest taka możliwość? Pytam tutaj, ponieważ do salonu mam bardzo daleko, a z infolinia orange mam tylko nieprzyjemne wspomnienia więc chciałem zacząć od forum. Pozdrawiam 

9 ODPOW. 9

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przeniesienie jednego nr z orange love

Cesji w Love nie ma.

W love jest zawsze dokładnie jeden numer komórkowy, na pozostałe dwa są oddzielne numery. Jaki dokładnie jest plan na numerze o których chodzi? Orange Love Telefon komórkowy czy coś innego? sprawdź na rachunku i/lub mój orange.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Przeniesienie jednego nr z orange love

Na numerze, który chciałbym przenieść do tmobile oraz na swoją firmę jest orange love telefon komórkowy. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przeniesienie jednego nr z orange love

To niestety bez przygód z zachowaniem usług stacjonarnych się nie będzie. To oferta na pakiet.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Przeniesienie jednego nr z orange love

Czyli Najlepiej nowy numer w tmobile na moją firmę założyć tak? A przy końcu umowy nie będzie żadnych problemów jak będę chciał wykasowac stary numer plus jeden dodatkowy na internet mobilny?

Dziękuję za szybkie odpowiedzi.

Edit Co Pan ma na myśli odnośnie przygód z usługami stacjonarnymi? 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przeniesienie jednego nr z orange love

Ogólnie z Love są zawsze problemy. Poczytaj wątki na forum.

Numery pozostałe jako usługi mobilne - tu bez problemu, tylko musisz pilnować terminu i złożyć w odpowiednim czasie wypowiedzenie.

Nie zależy Ci zupełnie na numerze komórki, nie chcesz zachować telewizji?

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Przeniesienie jednego nr z orange love

Chce tylko przenieść ten jeden numer, TV internet stacjonarny oraz numer mamy i ojca miałby zostać dalej w orange. Przepraszam to 4 numery są w tym pakiecie jednak. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przeniesienie jednego nr z orange love

Zapamiętaj, że w Love jest tylko jedna komórka. Na pozostałe są oddzielne umowy. To będzie trudne zakombinować by z Love to zrobić.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Przeniesienie jednego nr z orange love

 to już wiem na czym stoję. Trudno, założę nowy nr i umowę w tmobile. Dziękuję


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przeniesienie jednego nr z orange love

Najlepiej byś znalazł osobę (w salonie) która może podejmie się jakiś działań, ale to różnie bywa.