Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przekazanie usług - starsza chora osoba nie może przyjść do salonu

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Przekazanie usług - starsza chora osoba nie może przyjść do salonu

Czy wie ktoś jak można przekazać usługi (cesja) bez przychodzenia do salonu. Osoba starsza jest chora i nie może przyjść. Konsultant odesłał mnie pod adres mailowy przekazanie.uslug orange.com. Dostałem zwrotkę, adres został wyłączony (rok temu jeszcze działał), co potwierdziła mi potem konsultantka. Nie potrafiła mi powiedzieć, jak inaczej mogę rozwiązać tę sytuację. Czy zostaje mi tylko opcja wysyłki tradycyjnej pocztowej?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Przekazanie usług - starsza chora osoba nie może przyjść do salonu

Upoważnienie w salonie raczej nie zadziała. Są bardzo wrażliwi na dane osobowe i procesy obsługowe realizują zgodnie z procedurami, a te mówią, że w salonie mają być dwie osoby.

Nawet na stronie jest już zmienione i ma być tak:

Screenshot_2021-01-20 Przekazanie usług innej osobie Orange Polska.png

https://www.orange.pl/omnibook/przekazanie-uslug-innej-osobie#

 

Kiedyś tam był wniosek, który się wypełniało i można było wysłać pocztą lub na maila.

 

[edit 15 lip '21]: obecnie możliwe jest udzielenie pełnomocnictwa. Szczegóły w Jak przekazać usługę na inną osobę? / Pełnomocnictwo - Moderator Wiktor

 
 
 

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przekazanie usług - starsza chora osoba nie może przyjść do salonu

@tomas86 niestety, ale zostaje poczta tradycyjna na adres:

Orange Polska S. A.

ul. Jagiellońska 34, 96-100 Skierniewice.

Można jeszcze spróbować napisać upoważnienie i z upoważnieniem przejść do salonu. 

Oczywiście zakładam, że to nie jest oferta Orange Love. Jeżeli jednak jest to OL, to cesji nie będzie można zrobić.

Anonim

Nie dotyczy

Przekazanie usług - starsza chora osoba nie może przyjść do salonu

@tomas86  z upoważnieniem do salonu Orange, będzie szybko, byle to nie było Orange Love, bo cesji nie zrobisz 😉


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Przekazanie usług - starsza chora osoba nie może przyjść do salonu

Upoważnienie w salonie raczej nie zadziała. Są bardzo wrażliwi na dane osobowe i procesy obsługowe realizują zgodnie z procedurami, a te mówią, że w salonie mają być dwie osoby.

Nawet na stronie jest już zmienione i ma być tak:

Screenshot_2021-01-20 Przekazanie usług innej osobie Orange Polska.png

https://www.orange.pl/omnibook/przekazanie-uslug-innej-osobie#

 

Kiedyś tam był wniosek, który się wypełniało i można było wysłać pocztą lub na maila.

 

[edit 15 lip '21]: obecnie możliwe jest udzielenie pełnomocnictwa. Szczegóły w Jak przekazać usługę na inną osobę? / Pełnomocnictwo - Moderator Wiktor

 
 
 

 

Anonim

Nie dotyczy

Przekazanie usług - starsza chora osoba nie może przyjść do salonu

@Arti_Kn_Pl  fakt RODO teraz egzystuje, ale jak wybrnąć z sytuacji, w takim wypadku, ba gorsze bywają, że osoba leży w łóżku i nie chodzi, to na noszach do salonu?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Przekazanie usług - starsza chora osoba nie może przyjść do salonu

 @Anonim 

To wyobraź sobie taką sytuację.

"Ktoś" przychodzi z lewym pełnomocnictwem do Salonu przepisać numer komórkowy. Konsultant na tej podstawie to wykonuje. "Ktoś" jest już właścicielem numeru, więc bez problemu może wymienić kartę sim. Akurat na.ten nuner u poprzedniego właściciela przychodziły token sms z banku. "Ktoś" czyści konto bankowe.

Kto za to "beknie"? Ano konsultant co wykonał cesję. Dlatego w salonie nie zrobią cesji na pełnomocnictwo nie notarialne. .

Anonim

Nie dotyczy

Przekazanie usług - starsza chora osoba nie może przyjść do salonu

@Arti_Kn_Pl  czyszczenie konta bankowego, to nie taka prosta sprawa, to co w necie piszą to bajki, trzeba mieć kogoś w banku i u operatora, ba konto musi mieć pokażny stan, nie 30 tyś zł 😄

Co do pełnomocnictwa, to notariusz to w domu zainteresowanego zrobi.

Tak na marginesie też można by naciągnąć i z tej strony, nieautoryzowana wymiana sim, system nie jest w 100% szczelny i jak ktoś chce i potrafi, ba ma odpowiednie środki, to zrobi co zechce.

Pisałem, ale jeszcze raz napiszę, Miliarder/Milioner nie ma konta internetowego i transakcje są inaczej prowadzone, komórkę to ma do rozmów tylko, nie do sms potwierdzających transakcje, to kiepskie zabezpieczenie.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Przekazanie usług - starsza chora osoba nie może przyjść do salonu

Pewnie ze czyszczenie konta to nie prosta sprawa, ale jest to jednak jakaś metoda na kradzież, nie koniecznie od razu "milionów". Dlatego, konsultant dla własnego spokoju pewnie odmówi wykonania cesji bez obecności dwóch zainteresowanych.