Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przejscie umowy na czas nieokreślony

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Przejscie umowy na czas nieokreślony

Posiadam obecnie umowę na czas określony. Jest to pakiet telefon/internet/telewizja + drugi nr tel. Czy bez jej przedłużania i przejściu na czas nieokreślony zachowam obecny abonament ( z różnego rodzaju zniżkami) . Nie uzyskałem w tej sprawie jednoznacznej odpowiedzi ani w salonie ani na infolinii Orange. Dodam że na stronie Orange wyświetla mi w opłatach bieżących kwota abonamentu bez uwzględnienia rabatów ale wg pracownika salonu jest to błąd systemowy.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Pracuję w Orange
  • 60
  • 44
  • 6

Przejscie umowy na czas nieokreślony

Te bieżące opłaty nie uwzględniają wszystkiego, więc nie sugeruj się tym.

 

Co będzie po okresie lojalki? To zależy od samej umowy. Na pierwszej stronie warunków umowy (nie w wyciągu) znajdziesz informację o tym, co dzieje się po zakończeniu okresu lojalnościowego.

W znacznej większości przypadków opłaty się nie zmieniają - umowa jest wtedy na czas nieokreślony z kwotami cennikowymi, które są automatycznie bonifikowane do kwoty jaka była podczas trwania lojalki.

Jeżeli natomiast opłata będzie naliczona większa (w zależności tego, co masz w umowie) to i tak nic straconego. W takim przypadku jeśli przedłużysz umowę, bedzie to podstawą do korekty tych opłat.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Pracuję w Orange
  • 60
  • 44
  • 6

Przejscie umowy na czas nieokreślony

Te bieżące opłaty nie uwzględniają wszystkiego, więc nie sugeruj się tym.

 

Co będzie po okresie lojalki? To zależy od samej umowy. Na pierwszej stronie warunków umowy (nie w wyciągu) znajdziesz informację o tym, co dzieje się po zakończeniu okresu lojalnościowego.

W znacznej większości przypadków opłaty się nie zmieniają - umowa jest wtedy na czas nieokreślony z kwotami cennikowymi, które są automatycznie bonifikowane do kwoty jaka była podczas trwania lojalki.

Jeżeli natomiast opłata będzie naliczona większa (w zależności tego, co masz w umowie) to i tak nic straconego. W takim przypadku jeśli przedłużysz umowę, bedzie to podstawą do korekty tych opłat.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Przejscie umowy na czas nieokreślony

Dziękuję za informację, w umowie mam zapis że po jej przedłużeniu na czas nieokreślony pozostaje cena z ostatniego miesiąca przed przedłużeniem. Wszystko byłoby ok gdyby nie fakt, że w " opłatach bieżących" pojawiła mi kwota dwukrotnie wyższa niż poprzednie. Czy jest to błąd czy też nowa cena usług po zakończeniu umowy na czas określony okaże się w przyszłym miesiącu. Irytujące jest jednak to, zarówno infolinia jak i pracownicy w salonach  Orange nie są w stanie udzielić mi jednoznacznej odpowiedzi w tej sprawie.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Przejscie umowy na czas nieokreślony

@Jarkopolo zdąża się czasami, że na koncie Mój Orange są podawane ceny standardowe, bez uwzględnienia zniżek. Proponuję pilnować następnej faktury i naliczonej opłaty.