Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przejście z Orange Love do Flex

ROZWIĄZANE

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 28
  • 0

Przejście z Orange Love do Flex

Posiadam pakiet Orange Love (tel kom+światłowód+TV). Umowa kończy mi się z różnych terminach według konta (abonament TEL z końcem czerwca 2023) a światłowód+TV 4 dni wcześniej.

 

Moje pytanie, jak przejść do Orange Flex zachowując swój numer a rezygnując z pozostałych elementów Orange Love - światłowód+TV. Czy przez aplikacje Flex moge wykonać przeniesienie numeru komórkowego a reszta po prostu się skończy z końcem terminu umowy ? Czy muszę udać się do punktu, jeśli tak jako dyspozycję złożyć żeby zachować numer komórkowy a reszta żeby skończyła się z końcem umowy

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przejście z Orange Love do Flex

@mateusz22217 ponieważ umowa na internet + TV kończy się 26 czerwca 2023 roku, tego dnia możesz przenieść numer komórkowy do FLEX. Ponieważ na 180 dni przed końcem abonamentu numer można przenieść z abonamentu bez konsekwencji zerwania umowy, więc nie trzeba czekać do 30 czerwca 2023. Najlepsza data do przeniesienia jest 26 czerwca 2023 r.

Ponieważ nastąpi po przeniesieniu numeru rozerwanie pakietu OL, umowa na internet + TV zakończy się automatycznie. Nie trzeba wypowiadać umowy.

Przed przeniesieniem numeru warto się przygotować. Pobrać z salonu Orange startery FLEX,najlepiej kilka sztuk, w razie ewentualnej wymiany i/lub dobraniem dodatkowej karty SIM. Zainstalować apkę FLEX. W apce zlecasz przeniesienie numeru, weryfikacja kodem otrzymanym na przenoszony numer.

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11378
  • 51

Przejście z Orange Love do Flex

@mateusz22217  przenosząc numer do FLEX, Orange Love się rozleci, przeniesienie numeru to około 5 dni, więc ustal na koniec umowy światłowód i TV, aplikację Flex instalujesz na telefonie i w niej przeniesienie numeru przeprowadzasz 😉


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 28
  • 0

Przejście z Orange Love do Flex

Jak to wygląda dokładnie z datami, żeby czasem mi się coś samo nie przedłużyło. Tv+światłowod mam do 26.06.2023 a telefon który tworzy pakiet love jest do 30.06.2023. kiedy dokładnie rozpocząć w aplikacji flex przenoszenie numeru komórkowego aby od razu zakończyć temat pozostałych składników Orange love.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przejście z Orange Love do Flex

@mateusz22217 ponieważ umowa na internet + TV kończy się 26 czerwca 2023 roku, tego dnia możesz przenieść numer komórkowy do FLEX. Ponieważ na 180 dni przed końcem abonamentu numer można przenieść z abonamentu bez konsekwencji zerwania umowy, więc nie trzeba czekać do 30 czerwca 2023. Najlepsza data do przeniesienia jest 26 czerwca 2023 r.

Ponieważ nastąpi po przeniesieniu numeru rozerwanie pakietu OL, umowa na internet + TV zakończy się automatycznie. Nie trzeba wypowiadać umowy.

Przed przeniesieniem numeru warto się przygotować. Pobrać z salonu Orange startery FLEX,najlepiej kilka sztuk, w razie ewentualnej wymiany i/lub dobraniem dodatkowej karty SIM. Zainstalować apkę FLEX. W apce zlecasz przeniesienie numeru, weryfikacja kodem otrzymanym na przenoszony numer.

 


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 3691
  • 19

Przejście z Orange Love do Flex

Tylko jeszcze dodam, że samo przeniesienie wystarczy. Pakiet jak już padło się rozleci nie trzeba żadnych dodatkowych rezygnacji składać. Oczywiście pamiętać o zwrocie dzierżawionego sprzętu.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 28
  • 0

Przejście z Orange Love do Flex

Jako że tak dziwnie z datami mam, mimo że część pakietu kończy mi się 26.06.2023 a dopiero 4 dni później numer, nie dojdzie do sytuacji że z automatu mi się love przedłuży, lub przejdzie na nieokreślony i nastąpią komplikacje w samym przenoszeniu ?

 

Rozumiem że jak można wcześniej o 180 dni przed rozpocząć to równie dobrze z początkiem czerwca czy tam po rozpoczęciu ostatniego okresu rozliczeniowego mogę już zlecić przenosiny w aplikacji flex ?


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11378
  • 51

Przejście z Orange Love do Flex

Na początku Czerwca, przenieś numer do FLEX, nie przedłuży się umowa Orange Love, bo się w momencie przeniesienia numeru do FLEX rozleci 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przejście z Orange Love do Flex

@mateusz22217 jak OL przejdzie na czas nieokreślony, to możesz umowę zakończyć w dowolnym momencie. Może wtedy być tak, że opłata będzie proporcjonalna do okresu działania usług.