Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedluznie umowy inne niz ustalono telefonicznie


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 0
  • 0

Przedluznie umowy inne niz ustalono telefonicznie

Witam czy to normalna sytaucja 7.08 zadzwoniono do mnie w celu przedluzenia 3 numerow ktore mam w orange zaproponowano mi 4 nr gratis jeszcze oraz telefon . zgodzilem sie wybralem telefon oraz podalem jaki nr 4 przeniesiemy do orange . 
Wczorja przyszly 3 umowy na numery ktore mam a na nowy numer ktory mial byc przeniesiony nie oraz brak telefonu. Bok nic nie wie o 4 nr wogole nikt nic nie wie a dzwonila do mnie firma ktora dziala w imeniu orange sa
10 ODPOW. 10

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przedluznie umowy inne niz ustalono telefonicznie

Jeśli to była firma zewnętrzna, to umowa może nie być widoczna na poziomie bok. Umowy dostarczane są osobno na każdy numer więc być może przesyłka dotrze w przyszłym tygodniu. Zwykle do 5 dni roboczych powinna przyjść. Jak nie ma, to zostaje reklamacja. Bo i tak w przypadku umów na firmę nie ma odstąpienia.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 0
  • 0

Przedluznie umowy inne niz ustalono telefonicznie

Ale jak to polityka firmy nie ma odstapienia mimo tego ze firma ustaliła cos innego telefonicznie przeciez to niezgodne z prawem.

Ustalilem jasne 68zl netto za 4 numery + 20 rata za telefon. Dostalem 3 umowy na numery a 4 ktory mialnbyc darmowy nie Po rozmowie zaraz byl sms o przygotowaniu umow i nadaniu do kuriera . 

Rozmowy sa nagrywane takze sa do wgladu ? 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przedluznie umowy inne niz ustalono telefonicznie

Brak odstąpienia wynika z przepisów prawa. Te przysługuje tylko konsumentom a umowa na firmę to nie bycie konsumentem. Co do nagrania rozmowy - dla konsumentów tak. Dla firm - nie ma przepisów, praktyka Orange jest różna czy Tobie udostępnią. Poza tym tu najprawdopodobniej przesyłka przyjdzie za kilka dni.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 0
  • 0

Przedluznie umowy inne niz ustalono telefonicznie

Hmm wiesz 2 lata temu mialem podobnie konsulat obiecywał rachunek pokazal inaczej . reklamacja i korekta byla. 

Ja te rozmowe mam nagrana ze swojej strony.

Tyle ze wylatuje na wakacje i od srody mnie nie ma a rozmowa byla 7.08 nie zakladalem zeby to tyle moglo zajac najgorszy jest  brak mozliwosci rozmowy z kims bo bok nic nie wie. Znowu dalem sie skusic orange . 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przedluznie umowy inne niz ustalono telefonicznie

A znasz nazwę firmy zewnętrznej? To Orange Retail, Contact Center czy inna?
Anonim

Nie dotyczy

Przedluznie umowy inne niz ustalono telefonicznie

@Estor jeśli nie masz kontaktu z tą Firmą/Pośrednikiem, to wypada czekać, BOK Orange ci nie pomoże, tak poza tym w niektórych rejonach działają Doradcy/Opiekunowie Orange dla Firm, warto czasem samemu szukać u nich atrakcyjnych ofert, wiadomo im większa Firma tym lepsze oferty dostanie.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 0
  • 0

Przedluznie umowy inne niz ustalono telefonicznie

Odsluchalem rozmowye i zaczyna sie tak 

Tu Nina T... Orange SA i dalej toczy sie rozmowa . 

 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 0
  • 0

Przedluznie umowy inne niz ustalono telefonicznie

Jezeli ktos przedstawi mi sie jako Orange to uznaje ze dzwoni do mnie Orange do tego rozmowa podobno jest nagrywana .

Wiec Bok orange powinien podosic za to odpowiedzialnosc . sam prowadze firme i przy kontaktach z klientem nie twierdze ze wine ponosi ktos inny poza mna jesli to ja jestem strona umowy .

Anonim

Nie dotyczy

Przedluznie umowy inne niz ustalono telefonicznie

Równie dobrze mógł być to Partner Orange czy inna Firma, teraz modne jest niedomówienie, trzeba być czujnym @Estor 😉