Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłużenie umowy w ORANGE Love

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 2
  • 0

Przedłużenie umowy w ORANGE Love

Jak w temacie posiadam w tej chwili abonament w orange love na 2 telefony komorkowe plus internet mobilny. Na jeden z numerow konczy mi sie umowa w dniu 19.10.2019. W zwiazku z tym moje pytanie kiedy moge przedluzyc umowe z orange z mozliwoscia dobrania telefonu. Z tego co mi mowil konsultant to 3 miesiace przed koncem umowy moge dostac oferte chociaz w moj orange juz pokazala mi sie informacja o tym, ze juz moge przedluzyc umowe czyli na 120 dni przed koncem umowy. Mozecie mi wyjasnic jak to wyglada w rzeczywistosci i czy mozna cos ugrac zeby placic mniej? Nie ukrywam ze moj rachunek jest lekko ponad 200 zl. A jak rozmawialem z konsultanem to przy dobraniu samsunga galaxy s10 plus na raty to placilbym rachunek prawie 400 zl. Rozumiem to ze rata i abonament moze tak to wyjsc, ale czy jest jakas szansa zeby cos wynegocjowac mniej.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Przedłużenie umowy w ORANGE Love

Musisz ogarnąć co masz. Na jedną osobę można mieć jedno Orange Love. W Orange Love jest jeden internet (stacjonarny lub mobilny) i jedna komórka. Reszta usług powinna być na oddzielne umowy. Wtedy na oddzielnej umowie możesz robić co chcesz (co najwyżej stracisz rabaty na rachunku, ale nie jest to oferta łączona). Jeśli chcesz zrezygnować z internetu w Love, to w salonie można przedłuż komórkę w Love w aktualnej ofercie na abonament. Wtedy internet będzie odłączony. Ale to możliwe tylko w salonie.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Przedłużenie umowy w ORANGE Love

W love jest zawsze tylko jedna komórka. Więc drugi numer pewnie na oddzielną umowę. Obecnie utrzymania nie ma. Za utrzymanie na razie są tylko usługi dodatkowe jak Music Pass czy pakiet międzynarodowych na cały okresie umowy za przedłużenie.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 2
  • 0

Przedłużenie umowy w ORANGE Love

Mozliwe ze tak moze byc. Bo mam wlasnie dwa abonamenty komorkowe i dwa internety. I wlasnie chcialbym przy okazji przedluzania umowy na komorke zrezygnowac z internetu mobilnego bo go nie potrzebuje, a tez w pazdzierniku sie mi konczy umowa. Czyli nic nie da sie ugrac zeby placic mniej i cos zyskac? Oplaca sie wziac telefon w Orange na raty z abonamentem czy lepiej telefon kupic gdzies w sklepie? Bo mam dylemat, a powiedzmy nie chce placic jakichs chorych sum za abonament.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Przedłużenie umowy w ORANGE Love

Musisz ogarnąć co masz. Na jedną osobę można mieć jedno Orange Love. W Orange Love jest jeden internet (stacjonarny lub mobilny) i jedna komórka. Reszta usług powinna być na oddzielne umowy. Wtedy na oddzielnej umowie możesz robić co chcesz (co najwyżej stracisz rabaty na rachunku, ale nie jest to oferta łączona). Jeśli chcesz zrezygnować z internetu w Love, to w salonie można przedłuż komórkę w Love w aktualnej ofercie na abonament. Wtedy internet będzie odłączony. Ale to możliwe tylko w salonie.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 2
  • 0

Przedłużenie umowy w ORANGE Love

Ok. Dziekuje za informacje. A od kiedy moge takie cos zrobic? Na 4 miesiace przed koncem umowy czy na 3 miesiace? Bo dzisiaj konsultant powiedzial mi ze dopiero na 3 miesiace przed moge przedluzac umowe a w moj orange wyswietla mi sie ze juz moge przedluzyc umowe czyli na 120 dni przed koncem umowy.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Przedłużenie umowy w ORANGE Love

To tak naprawdę zależy. Na 93 dni zwykle jest więcej ofert i w każdym kanale sprzedaży. Czasem na www na usługi pojedyncze oferta jest wcześniej. Czasem u niektórych sprzedawców jak zalogują się od zaplecza na Twojej usłudze można i wcześniej niż 4 czy 3 miesiące przedłużyć.
Poza tym najważniejsze jak planujesz kupić dosyć drogi telefon to polować na okazje/promocje/oferty tygodnia. No chyba, że chcesz go na już. A na samsungi patrząc historię https://nasz.orange.pl/t5/Oferty-polecane-przez/bd-p/oferty-polecane-przez-spolecznosc co kilka tygodni są. Choć nie na ten model co chcesz.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 2
  • 0

Przedłużenie umowy w ORANGE Love

Ok. Dziekuje za info.