Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Promocja Orange love


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32524
  • 37147
  • 1374

Promocja Orange love

Moim zdaniem tu będzie ciężko coś uzyskać bo jakoś sprawa nie jest jednoznaczna. Z innej strony miałeś 14 dni na odstąpienie. Z kolejnej strony nie miałeś umowy - może wtedy trzeba było nie podpisać. Sprawa jest ciężka.

A historii maili nie masz?

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 2
  • 0

Promocja Orange love

A ja nie rozumiem jednej kwestii, dlaczego Orange odsłuchało jedynie rozmowę z końca sierpnia? A co z rozmową, na której została przedstawiona oferta czyli lipiec? Bo chyba o tę rozmowę z konsultantem chodzi. Może należy napisać reklamację jeszcze raz z prośbą o odsłuchanie tamtej rozmowy, w której konsultant proponuje Orange Love i w której, rzekomo, nie ma słowa o Smart Plan LTE. 

 

Jest jeszcze taka opcja, że konsultant zaproponował Funpack czyli tv + internet, a telefon był oddzielnie z abonamentem ze starej jeszcze oferty, czyli własnie Smart Plan. 

 

Należy odnieść się do pierwszej rozmowy dotyczącej przedstawienia oferty, to powinno wiele rzeczy wyjaśnić, bo ewidentnie gdzieś jest nieporozumienie, pytanie tylko, po której stronie.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32524
  • 37147
  • 1374

Promocja Orange love

Ta rozmowa nie była tzw. sprzedażową. Sęk w tym, że gdybyś dokończył zamówienia telefoniczne byłoby inaczej niż gdy zamówienie robiłeś sam. A mam podejrzenie, że przy ekranie wyboru lub zatwierdzenia telefonu wybrana oferta mogła ulec zmianie.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 2
  • 0

Promocja Orange love

"Samo zamówienie było realizowane przez stronę internetowa orange po kliknięciu w Orange love. Na koniec zamówienia zapytało czy chce aby zamówienie dokończył konsultant jeśli się nie mylę. "

 

Konsultant tzn? Zadzwonił i telefonicznie dokończyliście (czyli konsultant wprowadził w błąd) czy chodzi o "konsultanta" z czata, który de facto nic nie klikał tylko instruował, a to co Ty klikałeś to inna historia?

 

Jeśli to drugie to fakt, nie ma o co walczyć.

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32524
  • 37147
  • 1374

Promocja Orange love

Nie wiem na ile konsultanci na czacie sprzedażowym widzą co aktualnie robisz. Możesz wnioskować o sprawdzenie logów. Ale tu też wpływ może mieć nie skorzystanie z odstąpienia. Pytanie też czy przed fakturą dostałeś jakieś smsy powitalne z nazwą oferty. Naprawdę póki sam nie wygrzebiesz jakieś "potwierdzenia" sprawa nie jest jednoznaczna.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 15
  • 0
  • 0

Promocja Orange love

a już szkoda czasu, nauczka na przyszłość. Dziękuje za pomoc.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 15
  • 0
  • 0

Promocja Orange love

dostałem odpowiedz na odwołanie, zaczyna sie od 

  " Dzień dobry,
ponownie otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące włączenia numeru XXXXXXXX do oferty Orange Love."

 

 

 

 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 2
  • 0

Promocja Orange love

Czesc.

 

Mam ten sam problem z Orange Love. Konsultant mnie okradl a w dodatku od tej firmy nie moge doprosic sie o a nagrania z rozmow. W ogole nie ma z nikim kontaktu i czlowiek jest sam sobie zostawiony.

Moze wspolnie zlozymy pozew? Ja jestem juz w takcie ustalen z Rzecznikiem Praw Konsumenta.

Trzeba tępić działania tej antyFirmy!


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32524
  • 37147
  • 1374

Promocja Orange love

Nagranie rozmowy możesz wg prawa otrzymać tylko jeśli zawarłeś ją na telefon bez podpisywania umowy. Umowy na Orange Love nie są w takim trybie zawierane więc nie ma obowiązku jej udostępniania.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 18
  • 0

Promocja Orange love

Witam. Ja po kilku dniach anulowałem love. Mnie też wprowadzili w błąd. Zgodnie z rozmową oczekiwałem wymiany sprzętu w miejsce tego co posiadam. Dodatkowo wyprosiłem 5gb w gratisie do tego co jest w orange love, tak by było 10gb. Pózniej się okazało, że wg nich w rozmowie nie było zlecenia wymiany sprzętu, a obiecane 5 gb jest niemożliwe bo integralność uslug i regulaminów nie przewiduje takich bonusów. Dodatkowo dostałem odpowiedź, że 5gb na telefonie moge sobie w schodkach za 10 zł dokupić. Wysłalem reklamacje do reklamacji. Czekam co mi BOK odpisze. Dodam, że te 5 gb u innych operatorów można mieć za 5 zl. Poważnie zastanawiam się nad zmianą operatora po 18 latach.