Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problemy z rozliczeniem Orange love

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 6
  • 0

Problemy z rozliczeniem Orange love

Screenshot_2019-12-29-01-31-28-784_com.android.chrome.jpg

Czy mieliście tak, że wyświetla się przekroczenie abonamentu, a w szczegółach nie ma podanych żadnych konkretów w tych kwotach? Umowa podpisana na 110 zł Orange love standard plus rata za telefon 37 zł. Może mieliście taki przypadek i podpowiecie co zrobić, bo w poprzedniej fakturze miałam wyliczone 225 zł i niby sprawdzali i wyszło im że jest wszystko dobrze policzone. Pomocy. 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Problemy z rozliczeniem Orange love

@Mika64witam pierwsza faktura była większa bo pewno Aktywacji itp a co do drugiej Faktury to

nowy mój Orange źle pokazuje oferty pakietowe to co pokazuje jest prognozowana faktura  poczekaj na wystawienie faktury i wtedy zobaczymy czy dobrze wystawiło , jeśli źle wystawią fakturę  to trzeba wtedy dzwonić na infolinie 510100100 lub czat w dni robocze .

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Problemy z rozliczeniem Orange love

@Mika64 Łączne przekroczenie, to najprawdopodobniej dodatkowe połączenia, np międzynarodowe lub usługi o podwyższonej opłacie. Czy na numery w tej ofercie masz nałożone blokady na usługi o podwyższonej opłacie?

Jeżeli nie, to w aplikacji Mój Orange lub przez www możesz to samemu wykonać.

Sprawę proponuję również wyjaśnić dzwoniąc do BOK: 510 100 100 lub napisać na czacie: 

https://www.orange.pl/view/kontakt

Dopytaj się, gdzie i na co poszły środki ponad abonament. Jeżeli blokady nie zostały nałożone, to podczas rozmowy z konsultantem można poprosić o założenie blokad na usługi o podwyższonej opłacie.

 

Dziś jest niedziela handlowa, więc możesz udać się do salonu w galerii i również tam załatwić sprawę:

https://www.orange.pl/view/kontakt


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Problemy z rozliczeniem Orange love

A co jest jak klikniesz zobacz szczegóły?

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Problemy z rozliczeniem Orange love

Pozycja"Łączne przekroczenie" to rata za sprzęt. Bynajmniej i mnie tak jest... zdarza się też to wtedy, gdy jest wyrównanie z poprzedniego, niepełnego okresu rozliczeniowego, lub przy dodatkowych pakietach np w OL-HBO czy NC+


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Problemy z rozliczeniem Orange love

Tylko czemu wykazuje abonament 179 zł co to za rabaty 69,26 zł ? Chyba, że jest tu jeszcze dodatkowy numer, albo jakiś pakiet Canal +

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Problemy z rozliczeniem Orange love

@Mika64 a nie jest tak ze w umowie masz abonament ~196 zl, a po rabacie wychodzi ~110? 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Problemy z rozliczeniem Orange love

@Mika64witam pierwsza faktura była większa bo pewno Aktywacji itp a co do drugiej Faktury to

nowy mój Orange źle pokazuje oferty pakietowe to co pokazuje jest prognozowana faktura  poczekaj na wystawienie faktury i wtedy zobaczymy czy dobrze wystawiło , jeśli źle wystawią fakturę  to trzeba wtedy dzwonić na infolinie 510100100 lub czat w dni robocze .