Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problemy techniczne z internetem LTE

Anonim

Nie dotyczy

Jak to jest z tym LTE?

 Czytając ten wywód o lejku technicznym, to można dojść tylko do jednego wniosku, że mogą robić, co chcą, kiedy chcą z prędkością i wszystko będzie zgodne z regulaminem, który się zaakceptowało. Przecież tego nie napiszą wprost, że o to chodzi w lejku technicznym. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36242
  • 1366

Problemy techniczne z internetem LTE

Ja pobieram koło 200 GB miesięcznie i lejka nie mam. A z tego co wiem to kilka czynników ma wpływ, nie sama ilość danych.

Anonim

Nie dotyczy

Problemy techniczne z internetem LTE

Ja też mało korzystam z interka, ale takie kretyństwo jak lejek techniczny mnie nie dotyczy. Przez 1600 godzin jest 1,8 TB.

Bez tytułu2.png


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 33
  • 3
  • 0

Problemy techniczne z internetem LTE

Witam po malej przerwie wynikajacej z wyjazdu oraz zalatwien roznego typu.

 

Tutaj nie chodzi o zadne limity bo ponoc mam bez limitu, okazuje sie pozniej ze mam limit 200Gb ;D

Ale w zadnym wypadku nie mowy o przekroczeniu limitow.

 

W koncu dowiaduje sie od roznych ludzi wokol ze nie tylko mnie kleka wszystko.

 

Na dzien dzisiejszy jest ledwo 0,5Mb/s na linku.

 

Przekazniki sa przeciazone.

 

W miedzyczasie zlozylem zeby miec podkladki pod sprawe jeszcze kilka reklamacji.

 

Jak udezylem z tematem przeciezenia to siec numer UNO w Polsce przyznaje sie ze LTE nie dziala prawidlowo a przekazniki sa przeciazone ;D

 

Kazali mi sie w 3G przelaczyc co z radoscia uczynilem i... jest to samo ;D

 

Siec numer 1 w Polsce mydli oczy swoim klientom i wciska uslugi bez pokrycia. Tlumacza sie ze przekazniki zrobia... za 2 lata ;D ZA 2 lata ;D

 

Chyba firme orange zdrowo pogielo jak mysla ze ktos bedzie im placil za 2 kolejne lata a oni nie moga spelnic uslugi.

 

 

To co sie dzieje w sieci orange to jakas kpina jest. W poniedzialek poszlo kolejna reklamacja telefoniczna. Od poniedzialku mysla co zrobic a zarzekali sie ze w ciagu 24 godzin bede mial odpowiedz... widac czas w orange mija wolniej... duzo wolniej.

 

Zostawiam namiary na siebie jakby ktos chcial jednak posluchac czlowieka i uslyszec jak od 2 miechow jest oszukiwany na kazdym kroku a fakturki kaza placic w calosci i to na czas bo groza sadami nie pelniac uslugi ;D

 

Ale kazda reklamacja ... kazda rozmowa jest nagrywana. Przyda sie to na sadowa batalie.

Dzis rozmawialem z UOKIKiem i Pani jest zywo zainteresowana sprawa. Jutro wysylam wszystkie pomiary od firmy zewnetrznej, pomiary speedtestow, konfiguracje sprzetow wraz z ich parametrami.

 

 

Jakby ktos chcial porozmawiac jak wyglada zabawa klientow z orange to sie polecam... . Bedzie to dla mnie przyjemnosc wystawic moja osobista opinie tej firmie.

 

Przez 2 miesiace sprawdzic poczty na ich rzekomym internecie LTE nie mozna poprawnie bo strony sie wczytuja jakby nie mogly. Pragne rowniez zauwazyc dla niewtajemniczonych ze wczesniej ponizej 30 nie spadalo a teraz piekne 0,5Mb/s

 

Super sprawa! Testujecie swoja ciepliwosc na maxa. Po takich testach mozecie isc spokojnie do NASA ... tam jak dostaniecie robote i nagle wam zerwie polaczenie ze stacja kosmiczna to nawet sie nie spocicie w przeciwienstwie do innych.

 

Naprawde jestem pod wrazeniem jak takie molochy rozwiazuja swoje problemy... no w zasadzie nie ich bo przecie kaska leci! Natomiast klienci sa zdrowo wkreceni. Mamieni wizja bezawaryjnej i szybkiej sieci.

 

Napisze Wam niezwlocznie co teraz firma orange wymysli jako odpowiedz na brak zasiegu w mojej okolicy i jak zamierza zakonczyc sprawe.

 

Sam jestem ciekaw co sie odwali bo to co sie dzieje to juz jest dobry scenariusz na komedie. Moze sie ujawni kolejny polski nastepca Bareji i to bedzie scenariusz dla niego... za darmo mu oddam moja historie.

 

Takie cos trzeba nakrecic... to naprawde dobra komedia bedzie ... chociaz bardziej pod komedio-dramat to sie kwalifikuje jak dla mnie ;D


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36242
  • 1366

Problemy techniczne z internetem LTE

UKE jak każdy urząd zawsze na początku próbuje zrozumieć sprawę. Nie oznacza to, że coś się zmieni...

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 33
  • 3
  • 0

Problemy techniczne z internetem LTE

Zrozumie to zrozumie ale jak zada w mojej sprawie niewygodne pytania to orange odpowiedziec musi. A jak juz odpowie to mam podstawe aby dzialac dalej.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 33
  • 3
  • 0

Problemy techniczne z internetem LTE

No i powitac ponownie!

 

Co nie co sie wyjasnia pod wplywem argumentow przemawiajacych za tym ze firma nr 1 w Polsce robi w bambuko swoich klientow.

 

Dzis kolejne tlumaczenie uslyszalem na reklamacje KOLEJNA, warto podkreslic KOLEJNA!!!

 

Glosi ono ze firma orange jest zagluszana falami radiowymi 😄 i wiedza to od wrzesnia gdzie nastapily juz pomiary z ich strony i diagnostyka. To kolejna oficjalna odpowiedz z infolini firmy orange.

 

Ciezko powiedziec czy to kolejna sciema lub brak kompetencji ludzi pracujacych na rzekomym supporcie.

Ciezko stwierdzic nawet czy ci ludzie ktorzy tam pracuja sa rzeczywiscie na supporcie technicznym.

 

Tak wiec od wrzesnia orange przez swoja infolinie robi ze mnie i podejrzewam tez innych uzytkownikow idiotow. Tepych debili ktorzy maja tylko dawac kase a orange oczywiscie nic nie moze ;D

 

Jest to dobry przyklad robienia po rogach swoich klientow.

 

Dzis dowiedzialem sie ze sa zagluszani... nie powiedzieli przez kogo oczywiscie. Jest to zapewne tajemnica ;D najlepsze jest to ze robia... ROBIA.. ROBIA... od poczatku wrzesnia ;D nie za bardzo wiadomo co robia ale robia co moga.

 

Widac nic nie moga albo nic nie robia ;D

 

Ale teraz kolejna informacja! Dostalem takze informacje ze do grudnia nie bede mial internetu... bo nie...

Nie przysluguje mi zadna inna usluga a zaproponowali o uwaga 15% upust cenowy !!!!!!!

 

Czaicie ;D 15% za brak calkowitego pelnienia uslugi 😄 15% i klekajcie narody !

15% dobrze uslyszeliscie za prawie calkowity brak internetu ;D strony wczytuja sie w kilka minut a zalacznik z poczty 10mb to i z godzine pojdzie ;D

 

Sprawy jednak nie zostawiam bo zarzadalem wiekszego rabatu lub calkowitego brak oplat z uwagi na brak uslugi i poprosilem aby to "zagluszanie" zostalo mi opisane na pismie ;D

 

Sprawa jak wspomnialem dalej rozwojowa i w poniedzialek dzwonie do nich zeby sie upewnic ze dostalem nie 15% ale 100% upustu poniewaz z internetu nie moge korzystac ... rzecz jasna nie z mojej winy wiec mi to wisi... prawie polroczny okres dyskwalifikuje orange do dalszej wspolpracy z ich winy.

 

Bede dalej pisal bo sprawa nadaje sie do nadania szerszego echa

 

W zalaczniku wczorajszy pomiar na laczu lte od firmy orange 😄


st.png

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36242
  • 1366

Problemy techniczne z internetem LTE

Usługi mobilne mają to do siebie że są mobilne. Niepoprawne działanie lub brak zasięgu w jednym miejscu nie jest podstawą do upustu.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 33
  • 3
  • 0

Problemy techniczne z internetem LTE

Zatem jesli jest mobilna moge przeniesc urzadzenie z karta w dowolne miejsce w Polsce bez teoretycznej straty ilosci pobieranych danych, itp... bo tak jest zdefiniowana usluga mobilna w Polsce albo ja o czyms nie wiem ;D


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36242
  • 1366

Problemy techniczne z internetem LTE

Nie w dowolne. Tylko tam gdzie jest zasięg..a on jest zmienny.