Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem ze sklepem internetowym

Poziom 26, Specjalista
  • 1019
  • 6321
  • 32

Mi się zdaje, że odstąpienia od umowy nie ma, jak w Salonie się odbiera telefon, ten zapis z regulaminu w temacie wklejony, też o tym świadczy, chyba że można go dowolnie interpretować.

Poziom 14, Recenzent
  • 9
  • 42
  • 0

@irek6311napisał(-a)

Mi się zdaje, że odstąpienia od umowy nie ma, jak w Salonie się odbiera telefon, ten zapis z regulaminu w temacie wklejony, też o tym świadczy, chyba że można go dowolnie interpretować.

Widzisz , zapis jest ze umowa zawarta w salonie   . Skoro zawarta elektronicznie i kurier wiezie do salonu bo za 0 PLN i wchodzę daje dowod i słyszę że umowa internetowo podpisana i nie muszę nic podpisywać nawet odbioru to jak zawarta w salonie ? Wszystko to strasznie dziwne . Pozdrawiam 

Poziom 26, Specjalista
  • 1019
  • 6321
  • 32

@kierownik26  odbiór urządzenia w salonie, kłóci się z resztą umowy, zresztą w tym zapisie w temacie co @slav72  dał, jest to ujęte, i teraz kwestia interpretacji, nie było by problemu, jakbyś kuriera zaznaczył i od niego sprzęt odebrał. (Te parę zł na kuriera, teraz namieszało, jak nie byłeś zdecydowany na umowę w 100%, trzeba było kuriera opłacić).

Tak z ciekawości, dlaczego zrywasz umowę, przecież sam ją w sklepie Orange zawarłeś, dziwne to trochę...

Poziom 14, Recenzent
  • 9
  • 42
  • 0

Wcale nie dziwne ,  okazało się że już  nie potrzebuje ponieważ udało mi się kupić w bardziej okazyjnej cenie . 

Poziom 26, Specjalista
  • 1019
  • 6321
  • 32

Branie telefonu w abonamencie, to kaganiec na 2 lata, więc to ostateczność, skoro szukałeś w między czasie tańszego telefonu, to trzeba było się wstrzymać z umową, teraz masz duży problem i 2 telefony.

Poziom 14, Recenzent
  • 9
  • 42
  • 0

1. Na razie to mam 1 telefon bo 2 ego mi Orange jeszcze nie oddał.  Potem się będę martwił..  telefon bez abonamentu  był wzięty w Orange .

Poziom 26, Specjalista
  • 1019
  • 6321
  • 32

@kierownik26  to katastrofy nie ma, raty będziesz spłacać, 2 telefony to luksus, więc nie ma co narzekać, sam ma 5 fonów 😉

Poziom 38, Guru ***
  • 14958
  • 37015
  • 575

@kierownik26 dostaniesz telefon spowrotem za kilka dni. Trzeba poczekać. Muszą przetworzyć wewnętrznie dokumenty. Do mnie odesłali po około 2 - 4 tygodnie z dokumentami, które dołączyłem odsyłając do Orange.

Poziom 14, Recenzent
  • 9
  • 42
  • 0

No mam nadzieje zwłaszcza że potwierdzili otrzymanie sprzętu jak odstępowałem a dzisiaj mija 20 dni tylko po co w Poniedziałek  dzial reklamacji napisal ze odesłali sprzęt na mój adres jak nic nie ma jeszcze  , konsultant Orange nawet tego nie widzi.