Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem ze sklepem internetowym

Anonim

Nie dotyczy

Problem ze sklepem internetowym

Mi się zdaje, że odstąpienia od umowy nie ma, jak w Salonie się odbiera telefon, ten zapis z regulaminu w temacie wklejony, też o tym świadczy, chyba że można go dowolnie interpretować.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 42
  • 0

Problem ze sklepem internetowym


@Anonimnapisał(-a)

Mi się zdaje, że odstąpienia od umowy nie ma, jak w Salonie się odbiera telefon, ten zapis z regulaminu w temacie wklejony, też o tym świadczy, chyba że można go dowolnie interpretować.


Widzisz , zapis jest ze umowa zawarta w salonie   . Skoro zawarta elektronicznie i kurier wiezie do salonu bo za 0 PLN i wchodzę daje dowod i słyszę że umowa internetowo podpisana i nie muszę nic podpisywać nawet odbioru to jak zawarta w salonie ? Wszystko to strasznie dziwne . Pozdrawiam 

Anonim

Nie dotyczy

Problem ze sklepem internetowym

@kierownik26  odbiór urządzenia w salonie, kłóci się z resztą umowy, zresztą w tym zapisie w temacie co @slav72  dał, jest to ujęte, i teraz kwestia interpretacji, nie było by problemu, jakbyś kuriera zaznaczył i od niego sprzęt odebrał. (Te parę zł na kuriera, teraz namieszało, jak nie byłeś zdecydowany na umowę w 100%, trzeba było kuriera opłacić).

Tak z ciekawości, dlaczego zrywasz umowę, przecież sam ją w sklepie Orange zawarłeś, dziwne to trochę...


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 42
  • 0

Problem ze sklepem internetowym

Wcale nie dziwne ,  okazało się że już  nie potrzebuje ponieważ udało mi się kupić w bardziej okazyjnej cenie . 

Anonim

Nie dotyczy

Problem ze sklepem internetowym

Branie telefonu w abonamencie, to kaganiec na 2 lata, więc to ostateczność, skoro szukałeś w między czasie tańszego telefonu, to trzeba było się wstrzymać z umową, teraz masz duży problem i 2 telefony.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 42
  • 0

Problem ze sklepem internetowym

  1. Na razie to mam 1 telefon bo 2 ego mi Orange jeszcze nie oddał.  Potem się będę martwił..  telefon bez abonamentu  był wzięty w Orange .
Anonim

Nie dotyczy

Problem ze sklepem internetowym

@kierownik26  to katastrofy nie ma, raty będziesz spłacać, 2 telefony to luksus, więc nie ma co narzekać, sam ma 5 fonów 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Problem ze sklepem internetowym

@kierownik26 dostaniesz telefon spowrotem za kilka dni. Trzeba poczekać. Muszą przetworzyć wewnętrznie dokumenty. Do mnie odesłali po około 2 - 4 tygodnie z dokumentami, które dołączyłem odsyłając do Orange.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 42
  • 0

Problem ze sklepem internetowym

No mam nadzieje zwłaszcza że potwierdzili otrzymanie sprzętu jak odstępowałem a dzisiaj mija 20 dni tylko po co w Poniedziałek  dzial reklamacji napisal ze odesłali sprzęt na mój adres jak nic nie ma jeszcze  , konsultant Orange nawet tego nie widzi.