Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z wiadomościami MMS na iPhone X

ROZWIĄZANE

Zespół Nasz Orange
  • 2906
  • 10831
  • 64

Brak mms iPhone X iOS 12

Dopytam jeszcze: Czy po tej zmienia próbowałeś wyłączyć Wi-Fi i wtedy wysłać?


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 22
  • 1

Brak mms iPhone X iOS 12

No niesamowite, po wróceniu do poprzednich ustawień z użytkownikiem i hasłem: ppp MMS zaczęły działać. Oczywiście po ponownym uruchomieniu telefonu. Do poprzednich ustawień wroci poprzez naciśnięcie: Wyzeruj ustawienia.


6A7F15E9-1077-4716-A593-DBB9BC6F089B.jpeg

Zespół Nasz Orange
  • 2906
  • 10831
  • 64

Brak mms iPhone X iOS 12

@happy_arek, super że się udało 🙂

 

@Meja, możesz spróbować wykonać czynności jak wyżej?


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 22
  • 1

Brak mms iPhone X iOS 12

Poprzednie próby wyzerowania ustawień nic mi nie dały i dopiero jak wpisałem coś innego czyli słowo "interent" i wróciłem do ustawień zerowych wszystko się naprawiło. MMS działają mi zarówno przy włączonym i wyłączonym  WIFI, przy włączonymi wyłączonym WIFI calling.

Dziękuję wszystkim za zaangażowanie i pomoc 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Brak mms iPhone X iOS 12

@happy_arek, a czy w tej linijce APN w 'Dane sieci komórkowej' w trakcie jej edycji/zmiany - nie wyświetla się gdzieś jakiś przycisk typu 'Utwórz nowy APN'?

Czy przytrzymanie palca na wyżej wymienionej linijce pokazuje może więcej opcji/funkcji?

 

Ela 

Anonim

Nie dotyczy

Brak mms iPhone X iOS 12

@happy_arek, w międzyczasie, gdy Ty uporałeś się z MMS-ami, ja szukałem na YouTube po frazie "pierwsze kroki z iPhone X"

https://youtu.be/-AU_ppPH8ks

między innymi...super, że Ci zaskoczyło 😀 Co znaczy upór i wytrwałość? 😀


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 22
  • 1

Brak mms iPhone X iOS 12

Nie ma możliwości dodania nowego APN tak jak w androidzie. System IOS nie daje takich możliwości ingerencji jak android. W zamian za to mamy stabilny i w miarę bezpieczny system. Ja całkowite wyłączenie telefonu(reset) robię tylko przy jakiś zmianach ustawień. Nie ma czegoś takiego jak powieszenie się systemu.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 9
  • 0

Brak mms iPhone X iOS 12

Nie mogę w to uwierzyć!!!

u mnie rownież zadziałało 😳

Najśmieszniejsze, że juz próbowałam wpisywać „internet” dla danych internetu APN - tyle że nie wyzerowalam ustawień a dane przeskoczyły one z automatu podczas kolejnego uruchamiania telefonu, i to wystarczyło żeby funkcja MMS nie zadziałała. Teraz - jak wszystko wykonałam krok po kroku - działa!!! Ehhhh... byłam tak blisko, ale co dwie głowy (a nawet więcej) to nie jedna😉

Grunt ze sie udało! 😁😁😁

Również dziękuje wszystkim za pomoc 

Oby ta metoda była długotrwale skuteczna 

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Brak mms iPhone X iOS 12

Dziękuję za odpowiedź, @happy_arek, i gratuluję rozwiązania problemu.

 

Ela


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Brak mms iPhone X iOS 12

Cześć czy mogłabyś opisać wszystko krok po kroku. Tez mam problem z MMS. Próbuje robić tak jak Wy ale niestety chyba coś omijam.

Dziękuje za odpowiedź.