Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z usługą Video Pass - zleciłem wyłączenie, a cały czas jest w trakcie

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 17
  • 0

Problem z usługą Video Pass - zleciłem wyłączenie, a cały czas jest w trakcie

Witam. Jeśli umieściłem ten post w złej kategorii to z góry przepraszam. Otóż w grudniu 2021 aktywowałem usługę Video Pass ponieważ była dostępna na 2 miesiące za darmo. Kiedy 7 lutego przyszła faktura już z doliczoną kwotą dopiero wtedy zorientowałem się że zapomniałem to wyłączyć. Właśnie też 7 lutego w aplikacji Mój Orange kilknąłem przycisk wyłącz i od tego czasu aż do teraz pisze że usługa jest w trakcie zmiany i taki komunikat "Właśnie procesujemy Twoje zlecenie. Za kilka minut zobaczysz zmiany w statusie usługi. Chciałem się zapytać czy to normalne że usługa jest przetwarzana tak długo? Co powinienem robić dalej? Czekać czy dzwonić do biura obsługi klienta? Czy może spróbować wysłać smsa jeśli to możliwe?

 

 

_____________________

*Temat przeniesiony z działu "Internet domowy" i doprecyzowanie nazwy tematu - moderator Wojciech.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Problem z usługą Video Pass - zleciłem wyłączenie, a cały czas jest w trakcie

@pomarancza111 nie jest napisane, czy to abonament. Z opisu wyłączania VideoPass, wnioskuję, że usługa została włączona na numerze abonamentowym.

Właśnie w abonamencie usługi są wyłączane do końca następnego cyklu rozliczeniowego. To jest normalne, że tak długo to trwa i jest prawidłowo. Jeżeli wyłączyłeś usługę po rozpoczęciu nowego cyklu rozliczeniowego, to zakończenie wyłączania nastąpi z najbliższą datą okresu rozliczeniowego. Nie masz czym się martwić. Będzie wyłączona, skoro się procesuje. Tak sytuacja wygląda w abonamencie.

 

Co do niewłaściwego miejsca umieszczenia Twojego tematu, to nie masz co się martwić, moderatorzy przeniosą do odpowiedniej kategorii.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

15 ODPOW. 15

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 203
  • 817
  • 0

Problem z usługą Video Pass

@pomarancza111 Właśnie w trakcie zmiany, poruszyłeś kolejny temat często Orange zawiesza się i automat źle interpretuje naliczając opłaty radzę od razu do Biuro Obsługi Klienta (czat) się z tym zgłosić gdy będą dostępni ja taki problem miałem z Cybertarczą. 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 17
  • 0

Problem z usługą Video Pass

Czyli czat wystarczy? Nie muszę dzwonić? I jeszcze jedno jak byś mógł mi powiedzieć co mi będzie potrzebne przy tej rozmowie byłbym ogromnie wdzięczny. Sam dowód wystarczy?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 203
  • 817
  • 0

Problem z usługą Video Pass

@pomarancza111  Aha, kod PUK, kwota ostatniego doładowania i parę innych osobistych pytań. 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 17
  • 0

Problem z usługą Video Pass

Kod PUK mogę znaleźć na Mój Orange nie? Czy muszę całej umowy szukać?

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Problem z usługą Video Pass - zleciłem wyłączenie, a cały czas jest w trakcie

@pomarancza111 nie jest napisane, czy to abonament. Z opisu wyłączania VideoPass, wnioskuję, że usługa została włączona na numerze abonamentowym.

Właśnie w abonamencie usługi są wyłączane do końca następnego cyklu rozliczeniowego. To jest normalne, że tak długo to trwa i jest prawidłowo. Jeżeli wyłączyłeś usługę po rozpoczęciu nowego cyklu rozliczeniowego, to zakończenie wyłączania nastąpi z najbliższą datą okresu rozliczeniowego. Nie masz czym się martwić. Będzie wyłączona, skoro się procesuje. Tak sytuacja wygląda w abonamencie.

 

Co do niewłaściwego miejsca umieszczenia Twojego tematu, to nie masz co się martwić, moderatorzy przeniosą do odpowiedniej kategorii.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 17
  • 0

Problem z usługą Video Pass

Dzięki za odpowiedź. Tak właśnie to abonament. Czyli wnioskuję że 18 albo po 18 lutym wszystko powinno być załatwione? Bo właśnie wtedy rozpoczyna się nowy cykl rozliczeniowy dla mnie.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Problem z usługą Video Pass

@pomarancza111 dokładnie, skoro zlecenie wyłączenia VideoPass nastąpiło już po 18 stycznia, to na fakturze opłata za VideoPass nie będzie uwzględniona już w następnym cyklu rozliczeniowym, czyli 18 lutego.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 203
  • 817
  • 0

Problem z usługą Video Pass

@pomarancza111  kod PUK zwykle jest koło PIN na karcie startowej


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 203
  • 817
  • 0

Problem z usługą Video Pass

@ketrasaArtur  no tak niedoprecyzowane gdyż ja pisałem z punktu widzenia jak miałem na pre-paid