Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z telefonem stacjonarnym

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 7
  • 0

Problem z telefonem stacjonarnym

Witam, od paru dni gdy ktoś próbuje dzwonić na numer domowy słyszy tylko że telefon jest wyłączony. Wszystko podłączone jest do FunBox'a, internet mamy sprawny. Router kilka razy restartowany i wciąż świecą wszystkie kontrolki. Jednak po próbie wybrania numeru na telefonie domowym jest echo, w ogóle nie łączy.  Niestety nie mam żadnego pojęcia co z tym fantem zrobić. Logicznie wydaje mi się że jeżeli mamy telefon stacjonarny internetowy a internet działa to telefon też powinien. Bardzo proszę o jakieś wskazówki 🙂

 

_____________

* Temat przeniesiony z kategorii Inna oferta - moderator Kinga

 

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Problem z telefonem stacjonarnym

Zła konfiguracja na platformie po stronie Orange, albo nie zarejestrowany - zgłoś na 510 100100 lub www.orange.pl/kontakt i wybierz czat.
Oczywiście telefon w dobre gniazdo wpięty ? 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Problem z telefonem stacjonarnym

Zła konfiguracja na platformie po stronie Orange, albo nie zarejestrowany - zgłoś na 510 100100 lub www.orange.pl/kontakt i wybierz czat.
Oczywiście telefon w dobre gniazdo wpięty ? 🙂

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 7
  • 0

Problem z telefonem stacjonarnym

Oczywiście 🙂 Wszystko działało od roku bez zarzutów a teraz wraz taki klops?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Problem z telefonem stacjonarnym

@KarmaLux1986 zakładam, że sam aparat telefoniczny oraz kabel jest sprawny. Może też być wina wyjścia telefonicznego w routerze. Jak jest drugi telefon, kabel, to warto sprawdzić.

 

Jak podał @Arti_Kn_Pl zadzwoń na infolinię lub napisz na czacie w tej sprawie. Może faktycznie jest błąd po stronie Orange.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Problem z telefonem stacjonarnym

@KarmaLux1986no to ewidentnie problem po stronie Orange. Skontaktuj sie i zglos sprawe u konsultanta. Napewno pomoze www.orange.pl/kontakt

Polecam czat - jest darmowy😜


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 7
  • 0

Problem z telefonem stacjonarnym

Dziękuję 🙂 Miałam nadzieję, że może to jednak coś po mojej stronie o czym nie miałam pojęcia, ale jednak pozostaje tylko dzwonić... a tak to lubię 😉 Może jakoś wyduszę z siebie co mnie boli i ktoś to zrozumie 😄 Pozdrawiam


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Problem z telefonem stacjonarnym

@KarmaLux1986 nie musisz dzwonic. Mozesz napisac😁


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Problem z telefonem stacjonarnym

@KarmaLux1986 Cześć. Czy jak podniesiesz słuchawkę albo czy jak ktoś do Ciebie na ten numer dzwoni to dioda telefonu miga na modemie? Jaki aparat jest podłączony do modemu? Przewodowy czy bezprzewodowy? Czy jest wybieranie tonowe jeśli to jakiś starszy aparat?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 7
  • 0

Problem z telefonem stacjonarnym

Cześć, dzięki za zainteresowanie 🙂 Zadzwoniłam na infolinię i 5 minut po rozmowie już wszystko działa. Pozdrawiam 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Problem z telefonem stacjonarnym

@KarmaLux1986 fajnie, że problem został rozwiązany. Niech wiec dobrze służy.