Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Abonament

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Abonament

Witam odstąpiłem od umowy na abonament komórkowy pomimo to naliczono mi opłatę abonamentowa i aktywacyjna.Co mam zrobić w tym przypadku

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Abonament

@Maki51 jeżeli przy podpisaniu umowy wyrażona byłą zgoda na świadczenie usługi przed upływem 14 dni od zawarcia umowy, to godnie z dyspozycją, została naliczona opłata aktywacyjna + okres proporcjonalny za korzystanie z usługi od podpisana umowy do odstąpienia.

 

W tym przypadku nawet jak karta SIM nie była wkładana do urządzenia, to po wyrażeniu zgody na świadczenie usługi wszelkie opłaty zostają naliczone. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

Abonament

Jeżeli aktywacja numeru nastąpiła przed odstąpieniem, to opłatę aktywacyjną i abonament za okres od aktywacji do odstąpienia trzepa zapłacić.

Abonament został naliczony za cały okres rozliczeniowy, czy tylko za parę dni?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Abonament

W ogóle nie aktywowałem tego numeru abonament został naliczona za kilka dni


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Abonament

@Maki51 jeżeli przy podpisaniu umowy wyrażona byłą zgoda na świadczenie usługi przed upływem 14 dni od zawarcia umowy, to godnie z dyspozycją, została naliczona opłata aktywacyjna + okres proporcjonalny za korzystanie z usługi od podpisana umowy do odstąpienia.

 

W tym przypadku nawet jak karta SIM nie była wkładana do urządzenia, to po wyrażeniu zgody na świadczenie usługi wszelkie opłaty zostają naliczone.