Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z przedłużeniem umowy w Orange. Ktoś coś. A może Orange ktoś coś?


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 37
  • 44
  • 0

Problem z przedłużeniem umowy w Orange. Ktoś coś. A może Orange ktoś coś?

Czasami wpis na forum potrafi zdziałać więcej. A kontakt jest możliwy w każdej sytuacji. Nawet przy wpisie. W tej chwili Orange wbrew pozorom ma więcej informacji o mnie niż Facebook. Admin Forum Orange ma dostęp do nr. telefonu, adresu email i innych moich danych zgodnie z umową. Na to praktycznie każdy wyraża zgodę :).

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 37
  • 44
  • 0

Problem z przedłużeniem umowy w Orange. Ktoś coś. A może Orange ktoś coś?

W czerwcu @Anonim... Nie jest to kwestia problemu z terminem. Ale słuszna koncepcja.
Anonim

Nie dotyczy

Problem z przedłużeniem umowy w Orange. Ktoś coś. A może Orange ktoś coś?

@AleksWyszynskiTo wiem ale system nie umożliwia przedłużenie umowy wiec Orange tym sposobem straci klienta.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Problem z przedłużeniem umowy w Orange. Ktoś coś. A może Orange ktoś coś?

Jeśli ktoś wyciąga Twoje dane tylko z nicku na forum, to jest niestety złamanie wielu przepisów o ochronie danych osobowych.

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 37
  • 44
  • 0

Problem z przedłużeniem umowy w Orange. Ktoś coś. A może Orange ktoś coś?

@Anonim podjąłem jeszcze jedną próbę, ale chyba już ostatnią. Złożyłem trzecie zlecenie z przekazaniem zapewne do działu technicznego... Co z tego wyjdzie... Widzę to czarno. A co do informacji, że się nie da... Kilka odpowiedzi wyżej osoba wskazana przez admina jako "Pracuje w Orange" (chodzi o rolę na forum) podała, że problem został rozwiązany jeszcze przed majówką. Niestety, jednak nie został. Może chcieli jak lepiej ale wyszło marnie. Zobaczymy w ciągu tygodnia ma nastąpić kontakt zwrotny. Tak mnie zapewniano. Trzymam za słowo Orange. Pojedynczy klient pewnie szybko się gubi w tłumie. Problem jednak tkwi w tym, że przy kilkumilionowej rzeszy użytkowników nie jestem jedyną osobą, która czeka na jakąś reakcję. Pożyjemy-zobaczymy :).

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 37
  • 44
  • 0

Problem z przedłużeniem umowy w Orange. Ktoś coś. A może Orange ktoś coś?

Absolutnie nie. Wyrażamy zgodę na przekazywanie i obróbkę naszych danych osobowych przez Orange i spółki podległe lub wykonujące na potrzeby Orange odpowiednie czynności. Klauzula poufności obowiązuje tylko podmiot zależny. Zatem nasze dane są w pełni legalnie wykorzystywane przez podmioty zależne i podwykonawców Orange. Takie są zazwyczaj rozwiązania przy danych osobowych. Inaczej po prostu ciężko znaleźć podwykonawców. Powoduje to trochę problemów z obsługą klienta dla przykładu. Często jest tak, że konsultant nie jest należycie przeszkolony i poinformowany o ofercie firmy, która go wynajmuje do obsługi jej klientów. Tak samo jest z firmami IT do obsługi... Takie tam :).
Anonim

Nie dotyczy

Problem z przedłużeniem umowy w Orange. Ktoś coś. A może Orange ktoś coś?

@AleksWyszynskiMyślę żeby wyprowadzić ten bug z systemu trzeba by Ci rozwiązać obecna umowę i potem ją wprowadzić jako nowa tak kiedyś ja tak miałem czekałem ponad 30 dni innego nie widzę rozwiązania.  


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Problem z przedłużeniem umowy w Orange. Ktoś coś. A może Orange ktoś coś?

Warto zapoznać się z regulaminem tego forum jakie dane są przetwarzane i w jakim celu.

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 37
  • 44
  • 0

Problem z przedłużeniem umowy w Orange. Ktoś coś. A może Orange ktoś coś?

Rozwiązania na pewno są. Problem jednak tkwi w szczegółach. Zakładam, że dla tysiąca klientów lub np. 5000 nikt nie wprowadzi systemowego rozwiązania. Z innej strony nie wiem czy też opcja checkboxa albo opcji odhaczenia lub nieodhaczania jakiegoś elementu podczas zawierania umowy to jest rozwiązanie systemowe. Nie znam szczegółów takiego systemu. Jednakowoż jeśli ktoś opracowuje coś systemowo... Hmmm. Coś tu nie poszło. Albo ktoś kto robił system nawalił albo nawalił ktoś kto tworzył mapę procesu do systemu :). Fakt jest taki, że system zawiódł. Choć pewnie miał być rozwiązaniem systemowy :). Szkoda, że tylko na razie ja jestem bardziej zainteresowany tematem a nie sprzedający :). Zresztą zobaczymy. Diabeł tkwi w szczegółach. Choć nie myślałem, że będę wydzwaniał do sprzedającego po przedłużenie umowy. Myślałem, że jest to kwestia jednego telefonu. A już było 10... i tak jakby nic :).

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 37
  • 44
  • 0

Problem z przedłużeniem umowy w Orange. Ktoś coś. A może Orange ktoś coś?

Regulamin forum zapewne nie reguluje powiązań między podwykonawcą a zleceniodawcą. Pewnie Orange (tak zrobiłbym sam) zostawia sobie furtkę do poznania opinii o sobie i zbierania informacji o swoich klientach przez podwykonawców w celu przetwarzania przez siebie albo w innych celach. Podwykonawca oczywiście ma mniejsze pole do korzystania z tych danych. Prawnikiem jednak nie jestem :).