Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z numerem telefonu


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 0

Problem z numerem telefonu

Cześć! Może ktoś pomoże. Krótko. W obecnym abonamencie mam konto z mailem, który przedtem podałam do umowy swojego ojca (umowa zakończona). Dotąd w apce orange miałam dostęp do danych, bo wystarczyło stworzyć login i hasło i podać numer telefonu. Po aktualizacjach krzyczy o maila i hasło i oczywiście nie mam teraz dostępu do danych, bo konto ma przypisany numer ojca. Niestety na koncie nie mogę niczego zmienić, bo żąda autoryzacji sms, a nr taty nie jest już aktywny. Dodatkowo mimo opcji wysyłki efaktury, oprócz tej pierwszej nie dostałam już żadnej od orange. Dotąd w apce orange miałam dostęp do danych, bo wystarczyło stworzyć login i hasło i podać numer telefonu. Po aktualizacjach krzyczy o maila i hasło i oczywiście nie mam teraz dostępu do danych.Co tu zrobić? Pomocy. Z góry dziękuję :). 

1 ODPOWIEDŹ 1

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Problem z numerem telefonu

@martynakaleta zostaje kontakt z infolinią: 510 100 100 lub napisaniem czacie.

Bez dostępu do konta nie ma możliwości zmiany. Tylko konsultant ma wgląd do Twojego konta i zmiany numeru autoryzacji.

Trzeba teraz czekać do poniedziałku, a fakturęewentualnie opłacić w ciemno, na podstawie danych z poprzedniej.