Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z internetem

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 18
  • 123
  • 0

Problem z internetem

agat13 ona ma taką właśnie jakby ramkę tylko boje się to ruszać. Da się to później skleić żeby weszło do modemu?

 

Piotrekk85 w sumie wpisywałam nie wiem ile razy. Jak to sprawdzić? Czyli juz nic nie zrobię? 😞 ten puk był chyba dobry. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12947
  • 53204
  • 617

Problem z internetem

@Cynt  da, ale spróbuj zrobić jak radzi i @Piotrekk85 

Może potraktują to jak uszkodzenie karty i wymienią free?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Problem z internetem

A nie masz jakiejś babci czy starszej sąsiadki w okolicy co ma klasyczny telefon (nie smartfon) - tam powinny pasować duże karty sim?

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 18
  • 123
  • 0

Problem z internetem

Kurczę nie wiem czy taki ktoś ma, ale może popytam jutro faktycznie, a jak nie to będę musiała do tego salonu 😞

bo boję się tę ramkę ruszać. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Problem z internetem

@Cynt nie bój nic, wyciśnij delikatnie kartę z tej ramki, zadziałaj z nią na telefonie, a potem ponownie wciśnij w ramkę (bez żadnego sklejania) i włóż do modemu. To nie gryzie spróbuj (sam tak nieraz robiłem i zawsze się udawało).


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Problem z internetem

@Cynt jak kod PUK został wpisany więcej jak 10 razy, to karta SIM jest już zablokowana. Jeżeli ciś nie pasowało z wpisywaniem kodu PIN i PUK, to nie można w nieskończoność.

Jeżeli karta SIM ma ramki, to bez problemu można wyjąć ja z ramki, a po sprawdzeniu w telefonie ponownie włożyć do ramki. 

Jeźeli karta jest już zablokowana zbyt duża ilością wpisanego kodu PUK, to trzeba udać dię do salonu i wyrobić płatny duplikat. Nic więcej innego się nie zrobi.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 18
  • 123
  • 0

Problem z internetem

Spróbowałam faktycznie delikatnie wyciągnąć tę mniejszą wersję karty jak poradził slav72 i wsadziłam do telefonu ją tak jak radził Piotrekk85, i wiecie co? Znowu poprosiło o PUK, ale tym razem go przyjęło i poprosiło o nowy PIN, później drugi raz i zadziałało! :)))

Wyjęłam tę kartę i jak mówił slav72, bez problemu i bez sklejania weszła w te ramkę. No i wsadziłam ją tak do modemu i poprosiło o PIN. Wpisalam i wszystko działa. Jejku, jak ja Wam dziękuję 😍 udało się bez dodatkowych kosztów.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Problem z internetem

@Cynt  super że się udało i mogliśmy pomóc, widzisz "nie taki diabeł straszny..." zawsze warto próbować.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 18
  • 123
  • 0

Problem z internetem

Tak, dziękuję slav72. Dzięki Tobie się odważyłam spróbować 😘


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Problem z internetem

@Cynt jak chcesz, tomna smartfonie możesz wyłączyć żadanie kodu PIN. W routerze wpisywanie kodu PIN jest uciążliwe, jak jest ponowne uruchomienie routera.