Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z doładowaniem telefonu z nr na abonament

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 58
  • 92
  • 0

Problem z doładowaniem telefonu z nr na abonament

mam takie problem, gdyż po wysłaniu smsa o treści saldo na numer 8088 otrzymuje komunikat że moje saldo wynosi 0.00 zł, i że mogę wykonać jeszcze 2 zlecenia. Pakiet orange Love mam od marca 2020, i od tamtej pory nie mogę doładować konta z telefonu z abonentem, wcześniej usługi były pod inna osobę i po wykonaniu cesji tak się stało. Był problem zgłaszany już ale nikt do tej pory nie jest mi w stanie problemu rozwiązać. Czy może ktoś coś wie na ten temat  dlaczego problem występuje ?  Faktury wszystkie sa regulowane w terminie. 

________________
* Wydzielono z tematu Doładowanie z karty na kartę – moderator Kinga

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z doładowaniem telefonu z nr na abonament

Złóż reklamację, a nie zgłoszenie techniczne. Może ktoś sensownie sprawdzi przyczynę.

 

A nie miałeś nigdy "twardej" windykacji lub fraudu na swoim PESELu w Orange? nawet x lat temu?

________________
* Scalenie postów – moderator Kinga

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Problem z doładowaniem telefonu z nr na abonament

@david565 sprawdź na koncie Mój Orange, czy nie masz blokady na wykonywanie doładowania numeru ma kartę z abonamentu. Tą samą informację możesz uzyskać u konsultanta na infolinii lub na czacie.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 58
  • 92
  • 0

Problem z doładowaniem telefonu z nr na abonament

No właśnie podobno nie mam, problem był zgłaszany, raz dostałem nawet numer zgłoszenia , gdy zgłaszałem po raz kolejny takiego numeru na czacie nie udostępniono mi , usłyszałem kiedyś ze to jest jakiś problem informatyczny i ze nie ma konkretnej daty kiedy to zostanie usunięte, ale ile to może trwać tak w nieskończoność ?  Jeżeli ktoś jest mi w stanie cos podpowiedzieć więcej lub pomóc to mogę podac nr o który mi dokładnie chodzi. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z doładowaniem telefonu z nr na abonament

Mi się że wydaje że po cesji nie przeliczano na danym numerze wiarygodności płatniczej co powoduje blokadę,


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 58
  • 92
  • 0

Problem z doładowaniem telefonu z nr na abonament

@Piotrekk85 , czy coś mogę w takim razie zrobić? Bo od marca ubiegłego roku nie mam zaległości płatności, oraz opłacam wszystkie faktury w terminie. Jeżeli zadzwonie na infolinie to powinni mi cos z tym zrobić ?

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z doładowaniem telefonu z nr na abonament

Złóż reklamację, a nie zgłoszenie techniczne. Może ktoś sensownie sprawdzi przyczynę.

 

A nie miałeś nigdy "twardej" windykacji lub fraudu na swoim PESELu w Orange? nawet x lat temu?

________________
* Scalenie postów – moderator Kinga


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 58
  • 92
  • 0

Problem z doładowaniem telefonu z nr na abonament

nie miałem nigdy czegoś takiego, kiedyśmiałem na siebie nju na abonament ale też płacone  było wszystko na czas. 

 

Czy jest jakiś adres @ na który można złożyć bezpośrednio reklamacje? Wiem że jest formularz ale mimo wszystko @ jest mi bardziej wygodniejszy. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z doładowaniem telefonu z nr na abonament

Nie ma. Przygotuj sobie treść i wklej doradcy na czacie.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 58
  • 92
  • 0

Problem z doładowaniem telefonu z nr na abonament

Problem został zgłoszony po raz kolejny i chyba zostało to przyjęte jako skarga tak przynajmniej wynikało z tego co napisął mi konsultant na czacie, gdyz juz problem został zgłoszony a nie rozwiązany w dalszym ciagu prawidłowo.  NR zgłoszenia: xxXXxxX

 

____________

* Wpis został poddany edycji: ukryto dane - Wiktor