Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z Orange Darmowe Wifi

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32705
  • 38315
  • 1382

Problem z Orange Darmowe Wifi - A

To w tym miejscu niestety nie skorzystasz z tej usługi. A z tego korzystasz z pracy czy w jakimś innym miejscu?

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 0

Problem z Orange Darmowe Wifi - A

@Piotrekk85 w innym miejscu.
Jaka jest przyczyna, że w ogóle nie wyszukuje mi darmowego orange wifi?

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32705
  • 38315
  • 1382

Problem z Orange Darmowe Wifi - A

Ta usługa polega na tym że jeśli ktoś ma Neostradę (internet stacjonarny z Orange) i liveboxa lub funboxa, to może udostępnić kawałek swojego pasma dla innych. Dzięki temu powstaje społecznościowa usługa: jeśli się komuś udostępnia, to potem można korzystać u innych. Widocznie nikt w tej okolicy nie ma neostrady, nie udostępnia pasma lub np. ma wyłączony router z prądu.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 0

Problem z Orange Darmowe Wifi - A

@Piotrekk85 ah tak.. dziękuję za wyjaśnienie.
Ja mam tylko telefon w ornage i myślałam, że można z tego korzystać.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32705
  • 38315
  • 1382

Problem z Orange Darmowe Wifi - A

Też można mając komórkę na abonament. Ale do tego potrzebna jest aplikacja ze sklepu która została wycofana. Można poszukać ją czasem na nieoficjalnych stronach ale to już na własną odpowiedzialność. Więc na dziś korzystanie jest mocno utrudnione i nie gwarantowane.
Anonim

Nie dotyczy

Problem z Orange Darmowe Wifi - A

Tylko niebawem zostanie wycofane "Orange Darmowe Wifi" jak informował o tym Artur 

https://nasz.orange.pl/t5/Pomysły/Orange-FunSpot-aktywacja-dezaktywacja/idi-p/69268


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 0

Problem z Orange Darmowe Wifi - A

@Piotrekk85 @Anonim dzięki za zaangażowanie i odpowiedzi 🙂
Właśnie zadzwoniłam do Orange.. i niestety muszę być "w zasięgu" hotspot lub tak jak @Piotrekk85 mówiłeś "w czyimś" zasięgu. Jeszcze raz dzięki 😉