Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Potwierdziły się plotki, że pakiety od Canal+ nie będą świadczone w ofercie IPTV


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1281
  • 3076
  • 31

Potwierdziły się plotki, że pakiety od Canal+ nie będą świadczone w ofercie IPTV

ale brak kanałów od Canal+ to nie problem.
przecież można sobie wykupić np subskrypcje w C+  🤣🤣🤣

jak na moje to C+ wróci, kwestia czasu

Anonim

Nie dotyczy

Potwierdziły się plotki, że pakiety od Canal+ nie będą świadczone w ofercie IPTV

Ja mam Canal+ w Orange do końca grudnia 2025 r, wraz z MP. Kto chciał to skorzystał. 😄  😉

Przez 2 lata może się dogadają.

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 279
  • 1719
  • 0

Potwierdziły się plotki, że pakiety od Canal+ nie będą świadczone w ofercie IPTV


@PARANOJAnapisał(-a)

ale brak kanałów od Canal+ to nie problem.
przecież można sobie wykupić np subskrypcje w C+  🤣🤣🤣


Można ale to kwestia kosztów i wygody.

Anonim

Nie dotyczy

Potwierdziły się plotki, że pakiety od Canal+ nie będą świadczone w ofercie IPTV

Poza tym MP była dodawana do Prestige, co w skali 2 letniej umowy uśredniało całość w 43 zł.

Czy wykupienie bezpośredniej subskrypcji było atrakcyjniejsze? Chyba nie...  😉

 

Poza tym C+ 4K jest dostępny z dekodera i apki. Gdzie tak jest poza satelitarnym Canal+?

To była dobra oferta, która skłoniła mnie do przejścia z sat na IPTV.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 534
  • 2210
  • 5

Potwierdziły się plotki, że pakiety od Canal+ nie będą świadczone w ofercie IPTV

Dlaczego skłoniła cie do przejścia z sat na iptv skoro przez sat c++mp to 20zł a nie 40?:)

Anonim

Nie dotyczy

Potwierdziły się plotki, że pakiety od Canal+ nie będą świadczone w ofercie IPTV

_Artek_ samego C+ tam nie wykupisz.

Po drugie+ internet+abonament tel+telewizja to mam na 1 fakturze z kilkoma miesiącami w gratisie.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 534
  • 2210
  • 5

Potwierdziły się plotki, że pakiety od Canal+ nie będą świadczone w ofercie IPTV

No właśnie i to mnie w orange wkurza, od nich albo bierzesz wszystko albo nic:D ja nie chce od nich nic poza światłowodem+TV a taka oferta jest zupełnie nieopłacalna już lepiej wziąć wszystko osobno. 

Poza tym, myślę że paczka c+ szybko wróci.....ewidentnie wygląda to tak jakby ktoś tam na górze w orange zapomniał o terminach.  


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 15
  • 0

Potwierdziły się plotki, że pakiety od Canal+ nie będą świadczone w ofercie IPTV

A jak przełączasz kanały na niej? U mnie przy naciskaniu kanał+/- na pilocie wychodzi z aplikacji. Mam Sony z Google TV (model 2022).

 

chodzi o apkę canal+


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29466
  • 270

Potwierdziły się plotki, że pakiety od Canal+ nie będą świadczone w ofercie IPTV

@Michał89  nie wiem czy to pytanie było skierowane akurat do mnie czy do kolegi @Anonim ale odpowiem ja wchodząc w apce w kanały na żywo przełączam je wybierając "podświetlony" kanał (Sony), ewentualnie najeżdżając kursorem (Samsung).

PS.

Mój Sony jest dużo starszy niż Twój i @Anonim .


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 534
  • 2210
  • 5

Potwierdziły się plotki, że pakiety od Canal+ nie będą świadczone w ofercie IPTV


@Michał89napisał(-a)

A jak przełączasz kanały na niej? U mnie przy naciskaniu kanał+/- na pilocie wychodzi z aplikacji. Mam Sony z Google TV (model 2022).

 

chodzi o apkę canal+


No niestety, tak to działa trzeba wybrać kanał z listy, dlaczego? ,nie wiadomo ale zapewne gdyby działało tak jak piszesz wielu abonentów tv sat i nie tylko:D pozbywałoby się dodatkowych dekoderów multiroom i korzystało wyłącznie z aplikacji c+ sam mam taki plan ale nie wiem czy na dłuższą metę nie będzie to zbyt męczące.