Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ponowne wprowadzenie eSIM


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 6
  • 0

Ponowne wprowadzenie eSIM

Cześć, mam pytanie, odebrałem telefon z serwisu, oczywiście zostały wymazane dane, a wraz z nimi karta eSIM. Jak mógłbym ponownie wgrać ją do urządzenia? Opcja w mój orange "wymiana karty" niestety nie jest możliwa, ponieważ na dany numer przychodzi wtedy sms z danymi. Chyba, że przez portal mój orange lub inaczej można dostać się do smsów przychodzących? 

Pozdrawiam

4 ODPOW. 4

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 709

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 6
  • 0

Ponowne wprowadzenie eSIM

Tak, widziałem temat, jednak tam rozwiązanie jest "załatwienie nowej". No dobrze, a jak mógłbym zrobić to zdalnie? ew. przez infolinię. Jest taka opcja? Jedyne, co, to mogą przysłać chyba kod sms-em, ale ja nie mogę go odczytać przez brak karty i brak możliwości odczytu smsów z niej. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 709

Ponowne wprowadzenie eSIM

 
Co zrobić, gdy urządzenie z kartą eSIM ulegnie uszkodzeniu i chce je oddać do naprawy?

 

Wyłącz (deaktywuj) usługę „Ekstra karta eSIM”, następnie usuń kartę z urządzenia (o ile to możliwe po uszkodzeniu), a na końcu oddaj urządzenie do naprawy. Po naprawie aktywuj „Ekstra kartę eSIM” ponownie na urządzeniu

 

https://www.orange.pl/omnibook/ekstra-karta-esim

 

edit:

Ponowne wgranie eSIM, aktywacja itp należy wykonać przez stronę www Nowy Mój Orange. 

Zaloguj się na NMO i postępuj ponownie taj, jak wcześniej wgrywałeś kartę eSIM. Podejrzewam, że poprzednią będzie trzeba dezaktywować.

Więcej info uzyskasz dzwoniąc na BOK: 510 100 100. Konsultant może dokładniej poprowadzić niż ja, ale cały proces aktywacji musi wykonać już użytkownik.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Ponowne wprowadzenie eSIM

Jeśli nie masz aktywnego żadnego sim (fizycznego lub e-sim), to musisz niestety przespacerować się do salonu by otrzymać tradycyjny sim i dopiero wtedy będzie możliwa aktywacja e-sim.