Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Podwójny abonament


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Podwójny abonament

@tatic Cześć. Łatwiej by było gdybyś napisał jaka to umowa(na jakie usługi). Kiedy się zaczęła i kiedy dokładnie kończy.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 25
  • 0

Podwójny abonament

Umowa na internet domowy, opcja 300Mb, zawarta na 24 miesiące. Zawarta w dniu 24.02.2019 a koniec przewidziany jest na 26.02.2021


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 145
  • 254
  • 2

Podwójny abonament

A co masz napisane w szczegółach rachunku? Może jakaś opłata za sprzęt, wizyta technika lub rachunek z poprzedniego miesiąca?


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1276
  • 3058
  • 31

Podwójny abonament

@tatic  sprawdź dokładnie fakture. Również sprawdź fv poprzednia czy nie była niższa niż przez ostatnie miesiące. 

Masz ofertę gdzie abonament był w 1 roku niższy (49zl z rabatem za efakture i marketing) A w drugim kwota jest wyższa (79zl z rabatem za efaktura i marketing. Jeżeli nie wyraziłeś zgody to dodaj po 10zl).

Na pewno dostałeś teraz fv wyliczona po kwocie tej wyzszej (proporcjonalnie naliczone wg 2 roku umowy).

 

Myślę że tu nie ma innej opcji i powinno wszystko się zgadzać. 

 

A kwoty które podałeś w pierwszym poście nie uwzględniają zgód marketing i efaktura. 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 25
  • 0

Podwójny abonament

 
 
 
Jest tak jak napisałeś z tymi zgodami. Opisałem sprawę bez zgód żeby nie mieszać całości. Więc jeszcze raz.
Zapłaciłem terminowo 11 faktur po 60 PLN wg umowy (opisuję bez zgód, ale są zgody). Mam informację na "Mój Orange" o 12 fakturze w wysokości 150 PLN (powinno być 60PLN). Dopiero trzynasta faktura powinna być podwyższona do wysokości 90 PLN wg umowy.
Stąd też moje zapytanie, dlaczego mam zapłacić 150 PLN, jeśli nie mam tego w umowie.
Ani infolinia, ani punkty Orange nie udzielają mi żadnych wiadomości w temacie.

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1276
  • 3058
  • 31

Podwójny abonament

@tatic  ta kwota 150zl raczej nie jest za jeden pełeny okres rozliczeniowy. Jest wyrównanie naliczone proporcjonalnie..... 

Wiesz co? Jak możesz to wrzuć tu fv bo tak to sobie można dyskutować. 

Albo jeżeli nie zgadzasz się kwota ostatniej fv złóż reklamację. W odpowiedzi dostaniesz wyjasnienie o co chodzi.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 25
  • 0

Podwójny abonament

Jak dla mnie to te 150 PLN to nic innego jak 60+90 PLN za jeden okres.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18429
  • 52693
  • 710

Podwójny abonament

@tatic jak pisałem Tobie wcześniej w poście, dla mnie to jest tak potraktowane jak zmiana umowy i doliczony abonament za następny okres od 19 stycznia do 18 lutego (60 PLN) + kolejny okres rozliczeniowy od 19 lutego do 18 marca (90 PLN).

 

Najrozsądniej będzie sprawdzić na infolinii 510 100 100 lub na czacie. Inaczej nie mając Twoich danych, umowy, faktury trudno jet ustalić.

Chyba że zrobisz, jak @PARANOJA wspomniał i umowę oraz fakturę udostępnisz na NO z wymazaniem danych wrażliwych.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1276
  • 3058
  • 31

Podwójny abonament

@tatic niestety ale nie mając do czego się odnieść (faktura) nikt tu Ci nie odpowie dlaczego Twój rachunek jest jaki jest. A na BOK powinni powiedzieć za co ta kwota. 

Nawet nie podałeś za jaki okres masz naliczona oplate, chyba 😜


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18429
  • 52693
  • 710

Podwójny abonament

@PARANOJA jest informacja w trzecim poście daty okresów rozliczeniowych Emotikon: Mrugający.