Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Podwójna karta sim do jednego numeru


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

Podwójna karta sim do jednego numeru

Witam, czy Orange ma lub planuje mieć usługę dwóch kart SIM do jednego numeru? Takie rozwiązanie oferuje TMobile: http://www.t-mobile.pl/pl/dlaciebie/obsluga-klienta/uslugi/tandem.

Dziś jak idę na plaże zostawiam mojego smartfona w ośrodku wczasowym i biorę ze sobą bylejaki telefon (jak zgubię to zgubię), z osobnym abonamentem. Wychodząc włączam przekierowanie rozmów z mojego głównego telefonu na ten telefon bylejaki.

To działa, ale:

1. wymaga zachodu

2. za granicą bywają kłopoty z przekierowaniami

 

Rozwiązaniem byłoby móc posiadać dwie karty SIM na ten sam numer. Jedna do smartfona i jedna to telefonu bylejakiego. W Tmobile wysyła się specjalny czterocyfrowy kod z telefonu, który ma się używać i gotowe (drugi telefon prawdopodobnie jest chwilowo odłączony?).

 

TMobile może, a Orange???

 

Pozdrawiam!

10 ODPOW. 10

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Podwójna karta sim do jednego numeru

@AndyPolman Niestety OPL nie wprowadziło jeszcze opcji Tandem...

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

Podwójna karta sim do jednego numeru

Ale pracują nad tym? Ktoś coś może słyszał?


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Podwójna karta sim do jednego numeru

Osobiście nic na ten temat nie słyszałem...

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

Podwójna karta sim do jednego numeru

Orange'u Drogi: jeśli czytasz nasze posty - daj znać czy takie rozwiązanie jest w planach. Sądzę, że wiele osób byłoby zainteresowanych taką usługą.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Podwójna karta sim do jednego numeru

Sam jestem zainteresowany opcją jak ja to nazywam "sim mirror"... nie jestem pewien czy ktoś udzieli nam jakiegoś info 😉

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Podwójna karta sim do jednego numeru

Odnawiam temat. Konkurencja ma taką usługę. Może czas posłuchać klientów, bo temat walkowany jest od wielu lat. Jestem wieloletnim klientem i zastanawiam się nad przejściem do konkurencji, która posiada taką usługę. Może jakiś CEO w Orange zainteresuje się sprawą...

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Podwójna karta sim do jednego numeru

Usługa droga, T-Mobile nie chwali się liczbą klientów, więc ciężko wróżyć...
Tak naprawdę można te funkcje ogarnąć samemu poprzez przekierowania i/lub wirtualne centralki. Jeśli chciałbyś zainteresować szefa, to przedstawiłbyś jakąś prognozę że przychody przewyższą koszty wdrożenia 🙂

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Podwójna karta sim do jednego numeru

Jakby moja firma patrzyła czy się pewne rzeczy opłacają czy nie, dawno by zwinęli interes" Tak naprawdę można te funkcje ogarnąć samemu poprzez przekierowania i/lub wirtualne centralki" podana opcja jest płatna i wymaga drugiej karty sim i nie pozwala korzystać z tego za co płacę. Orange chcąc mnie zatrzymać u siebie obniża abonament, niech nie robią tego, a wprowadzą tą usługę.

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 40
  • 25
  • 0

Podwójna karta sim do jednego numeru