Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pobieranie pakietu w strefie domowej...


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 55
  • 27
  • 4

Pobieranie pakietu w strefie domowej...

0 dodatkowych usług a podstawowy pakiet nawet nie tknięty. Choć teraz mam dopiero 80GB wykorzystane więc zawsze może coś się zmienić.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Pobieranie pakietu w strefie domowej...

Podbijam temat,

 

Mam ustawioną strefę domowa poprawnie, a jednak z nielimitowanego internetu pobrało już około 50%.

Temat już był zgłaszany do BOK, Pan operator restartował usługę zdalnie, jedna to nie przyniosło spodziewanego rezultatu, dalej limit ubywa. Ktoś może coś podpowiedzieć?? 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36170
  • 1366

Pobieranie pakietu w strefie domowej...

A nie korzystasz wcale z internetu? czy o co dokładniej chodzi? śledzisz bieżące zużycie na mój Orange?

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Pobieranie pakietu w strefie domowej...

Chodzi o to, że w poprzednim okresie rozliczeniowym dostałem smsa , że wykorzystałem 100% limitu internetu. Od tamtej pory zacząłem śledzić zużycie danych, a korzystam tylko z rutera podłączonego do kompa oraz kliku telefonów po WiFi. Działam w wyznaczonej strefie domowej, i tu nasuwa się pytanie o ubywanie limitu skoro jest nielimitowany.

Anonim

Nie dotyczy

Pobieranie pakietu w strefie domowej...

@hooverbassA ile pokazuje ci w ruterze zużycie ?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Pobieranie pakietu w strefie domowej...

Nie mam w ruterze włączonego zużycia, skoro miał być nielimitowany


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36170
  • 1366

Pobieranie pakietu w strefie domowej...

Nie ma czegoś takiego jak internet bez limitu. Masz w zależności od oferty powiedzmy 100 lub 250 GB w strefie domowej. Potem korzystasz ze wspólnego limitu GB na rachunek.
A sprawdzałeś na fakturze który z numerów wykorzystał najwięcej GB? bo teoretycznie może to nie karta z routeru najwięcej ciąży, a któraś komórka jest na wspólnym rachunku i ona nie łączy się po wifi?

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Pobieranie pakietu w strefie domowej...

Wręcz przeciwnie, internet w ofercie jak najbardziej jest nielimitowany w strefie domowej, zreszta tak było prawie przez rok czasu, co do innych telefonów to są w innej sieci więc nie ma możliwości aby korzystały z limitu orange.


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Pobieranie pakietu w strefie domowej...

W Strefie Internetu Domowego jest 150GB Internetu z maksymalnie dostępną prędkością. Następnie jest ograniczenie do 1Mb/s lub 100GB (jak masz najnowszą wersję oferty) w ramach pakietu na konto, następnie ograniczenie do 1M/s w strefie.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Pobieranie pakietu w strefie domowej...

To jak wyjaśnić że przez prawie rok nie miałem problemu z limitem danych, a zaczęły się równocześnie z problemami jakie stwarza router od około 1,5 miesiąca??