Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Po włączeniu darmowych gigabajtów, internet zwolnił

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 9
  • 41
  • 1

Po włączeniu darmowych gigabajtów, internet zwolnił

Kurde nadusilem rozwiązane przypadkiem jak to cofnąć 🤦🤦 Dostałem sms że po stronie Orange wszytko w porządku..


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 9
  • 41
  • 1

Po włączeniu darmowych gigabajtów, internet zwolnił

Okazało się że była awaria nadajnika. (Dopiero piaty konsultant na czacie mi to przekazał,inni ciągle mówili że u nich wszystko gra) Pani konsultant wysłała wczoraj monit do pilnej realizacji naprawy,właśnie wróciłem do domu i internet hula 40 mb/s, co na moją wieś jest dobrym wynikiem. Problem rozwiązany 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Po włączeniu darmowych gigabajtów, internet zwolnił

@Klodziak dobrze, że udało się usunąć usterkę. Czasami tak się dzieje. Jesteś dociekliwym użytkownikiem, to teraz możesz śmigać na internecie z zadowalającą prędkością 👏👍 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21542
  • 173

Po włączeniu darmowych gigabajtów, internet zwolnił


@Klodziaknapisał(-a)

Kurde nadusilem rozwiązane przypadkiem jak to cofnąć 🤦🤦 Dostałem sms że po stronie Orange wszytko w porządku..


https://nasz.orange.pl/t5/O-spo%C5%82eczno%C5%9Bci/O-co-chodzi-z-rozwi%C4%85zaniami-na-forum/m-p/158...

"Rozwiązania" zawsze możesz zmienić samodzielnie (trzy kropki skrywają niezbędną funkcjonalność), w razie wątpliwości kontakt z kimkolwiek z zespołu NO przez PW załatwi sprawę.

 

Najważniejsze że w ogóle udało się poprawić sytuację. Zawsze twierdzę że asertywność popłaca.