Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Połączenie z telefonu stacjonarnego Orange Voip do telefonu komórkowego w cenie 0,28 zł


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 189
  • 285
  • 0

Połączenie z telefonu stacjonarnego Orange Voip do telefonu komórkowego w cenie 0,28 zł

Często od lat łączę się z polskimi komórkami , które są za granicą. Również dzwonię na krajowe komórki i nie było takiej ceny. Chyba że jakieś złodziejskie na 39xxx albo inne. Tu nr 728Xxxx czyli normalny i wychodzi 0,28 zł tyle co infolinia .

 

Czy po zalogowaniu W Orange na moje konto można uzyskać szczegółowy rachunek z wyszczególnieniem wszystkich rozmów tak jak jest to w T-Mobile? Bo nie mogę znaleźć.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32524
  • 37158
  • 1374

Połączenie z telefonu stacjonarnego Orange Voip do telefonu komórkowego w cenie 0,28 zł

To zależy. Część osób ma stary mój Orange (i tam widać), część osób ma nową wersję (i tam nie widać). Ale jak pobierz pdf z fakturą to tam masz takie zbiorcze zestawienie numerów (to można też na BOK za darmo na maila otrzymać).

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2069
  • 5703
  • 192

Połączenie z telefonu stacjonarnego Orange Voip do telefonu komórkowego w cenie 0,28 zł

Jest taki pakiet na komórki bodajże 3000 min za 20 zł. Może go miałeś a teraz wyłączyłeś? Dokonywales jakiś zmian ostatnio ?