Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pakiet multipak XL

ROZWIĄZANE

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 1

Pakiet multipak XL

Powiem jak się cała historia skończyła. Na początku miesiąca otrzymałem fakturę, w której naliczone były opłaty za smsy do USA. Faktura została zareklamowana, reklamacja została następnego dnia uwzględniona. Okazało się, że usługa została aktywowana miesiąc temu, ale nie zostały aktywowane opcje tej usługi. Coś się zmieniło, ale nadal naliczało opłaty . Osoba, która robiła korektę faktury zabrała się do naprawy i w efekcie od wczoraj mam widoczny na stronie orange ebok w "Twoich pakietach" Pakiet 250min/sms/mms UE+USA+Kanada. 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Pakiet multipak XL

@Waldi3 Super, że podzieliłeś się z nami tymi informacjami! Bardzo szczęśliwy mężczyzna
Jeśli któraś z powyższy odpowiedzi był pomoc w dochodzeniu do rozwiązań oznacza ją proszę. Takie zaakceptowane rozwiązania, pomagają innym szybciej wyszukać kluczowe informacje. Szczęśliwy robot 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 1

Pakiet multipak XL

W tym przypadku kluczowa była właściwa instalacja pakietu na koncie użytkownika. Uznanie informacji o możliwych interpretacjach numeru z zagranicy jest ciekawe, ale w tym wypadku nie miało żadnego znaczenia i na pewno nie było rozwiązaniem problemu. Problem był w całości po stronie operatora i został przez niego usunięty


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Pakiet multipak XL

@Waldi3 Dziękuję za odpowiedź, zmieniłem oznaczanie rozwiązania. Oznaczyłem Twoje podsumowanie sprawy. Szczęśliwy mężczyzna