Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pakiet multipak XL

ROZWIĄZANE

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 1

Pakiet multipak XL

Mam abonament dla firm i dodatkowo zleciłem uruchomienie pakietu multipak XL. Informacja o pakiecie jest bardzo dobrze ukryta na portalu orange, brak jest informacji o zużyciu z przydzielonych 250 SMS/MMS/minut do UE, USA lub Kanady na dodatek naliczane są normalne opłaty za SMSy do USA. O co chodzi? Czy pakiet jest błędnie dodany do mojego abonamentu, czy rozliczenie będzie po fakcie, po upływie miesiąca. Czat orange śpi do rana do poniedziałku, a pomoc przez zlecenia z portalu to kpina (14 dni na wyjaśnienie sprawy) . Czy ktoś miał podobny problem?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 1

Pakiet multipak XL

W tym przypadku kluczowa była właściwa instalacja pakietu na koncie użytkownika. Uznanie informacji o możliwych interpretacjach numeru z zagranicy jest ciekawe, ale w tym wypadku nie miało żadnego znaczenia i na pewno nie było rozwiązaniem problemu. Problem był w całości po stronie operatora i został przez niego usunięty

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

13 ODPOW. 13

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Pakiet multipak XL

A na mój Orange jakie masz info?

Standardowo multipak włączany jest w ciągu 24h. Regulamin https://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/2006132/4108559066.pdf

Opłata będzie naliczona do kolejnej faktury plus z góry na nowy miesiąc o ile nie wyłączysz go.

Zostaje jeszcze kontakt z *600 bo tu nikt nie ma wglądu w Twój numer.

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 1

Pakiet multipak XL

Informację o pakiecie multipak mam wyłącznie w plan taryfowy/twój plan, nie zgadza się tam kwota za abonament. W podsumowaniu/twoje pakiety nie mam pakietu multipak xl. Pozostaje poczekać 2 tygodnie na rozwiązanie sprawy przez BOK i powstrzymanie się od używania upłaconego pakietu


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Pakiet multipak XL

Każdy ma wybór. Zadzwonić można zawsze. Czat też w poniedziałek.

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 1

Pakiet multipak XL

Dzięki za pomoc, pozdrawiam


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 1

Pakiet multipak XL

Po kontakcie na czacie mam takie wnioski: obsługa nie zna całej swojej oferty (doradca uznał, że smsy do USA nie wchodzą w skład pakietu multipak XL), doradza aby reklamować (sic!) po fakcie naliczane opłaty. Człowiek z obsługi nie znalazł innego wyjścia. Po prostu pakiet widmo, teraz go mam, ale samemu nie mogę go usunąć, nie widzę jak się rozlicza, obsługa nie umie go rozliczać i go nie widzi. Wygląda na to, że co miesiąc przez najbliższe 2 lata będę się użerał z reklamacjami z orange


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Pakiet multipak XL

Witaj w Orange.Zależy na jakiego konsultanta trafisz.Zawsze możesz zadzwonić do BOK i telefonicznie załatwić sprawę.Najwyżej będą przełączać cię do skutku aż trafisz na osobę kompetentną.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Pakiet multipak XL

Zwróć uwagę, że w regulaminie jest określone, że smsy dotyczą tylko numerów komórkowych. W USA nie ma stricte podziału na numery na numery stacjonarne i komórkowe. Ponadto niektórzy tzw. wirtualni lub internetowi operatorzy nie są zaliczani do tej strefy. Jeśli pierwsze 3 cyfry odpowiedzialne za tzw. "area code" odpowiadają za konkretny stan/terytorium, to jak najbardziej powinno być w pakiecie. Jeśli "area code" jest tzw. wirtualny, to taki numer może nie być ujęty w pakiecie.

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 1

Pakiet multipak XL

Korzystam z jednego numeru do USA. Sprawdzając go na stronie dot. analizy numerów dostałem taką zwrotną informację:

 

Typ numeru: mobile number

Kraj: United States

Miasto: Northbrook, IL

Operator*: Cellco Partnership Dba Verizon Wireless - Il

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Pakiet multipak XL

To tutaj nie powinno być problemu jeśli chodzi o przynależność numeru.