Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pakiet internetu zwiększa się i zmniejsza

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 26
  • 42
  • 2

Pakiet internetu zwiększa się i zmniejsza

Cześć. Ostatnio zaobserwowałem dziwne zjawisko. Otóż mój pakiet internetu zwiększa się i zmniejsza bez powodu. Wieczorem jak sprawdzałem było to 1,22GB. Dzisiaj rano wzrósł do 2,07GB. Wczoraj podobna sytuacja. Wieczorem było 2,89GB a rano 3,37GB. Czy ktoś mi powie o co tu chodzi i dlaczego tak się dzieje??

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 26
  • 42
  • 2

Pakiet internetu zwiększa się i zmniejsza

Wszystko jasne. Udało mi się trafić na kompetentnego konsultanta Orange. Okazało się ze system szacuje dana ilość MB która zużyjemy i je zabiera a po jakimś czasie oddaje tę część która nie została wykorzystana. Stad takie wzrosty i spadki 🙂 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

17 ODPOW. 17

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Pakiet internetu zwiększa się i zmniejsza

@krzysiekuno1 też zauważyłem takie wahania, ale nie takiej wielkości jak u Ciebie. Kilka MB różnicy było, ale nie w setkach MB. Zaobserwowałem jeszcze jedną sprawę. Jak intensywnie korzystam z internetu, to wahania są większe, jak by system dodatkowo szacował na przód, ile mogę zużyć GB. Jeżeli przy dużym pobieraniu danych nagle przestanę korzystać z internetu i do następnego dnia nie pobieram żadnych danych, to następnego dnia GB się zwiększają. Mniejsze wahania występują, jak pobieram dane jednakowo przez cały dzień, np. słuchając radia internetowego, to te wahania są rzędu kB.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 26
  • 42
  • 2

Pakiet internetu zwiększa się i zmniejsza

To by się zgadzało. Cały dzień pobieram dane a wieczorem przestaje na kilka godzin, dlatego rano się zwiększają. Jak myślisz? Wina leży po stronie Orange czy to u mnie coś nie tak?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 26
  • 42
  • 2

Pakiet internetu zwiększa się i zmniejsza

Zrzuty ekranu z wczoraj wieczor, dzisiaj rano, i sprzed chwili. O co tu chodzi?

 

BD1EAAAE-B55F-42CA-ABF3-12CFC9620EF8.png

3D8FD3DC-7A2F-4398-829F-540ED80E4BCB.png

58E6459A-387B-4844-A46D-B476A4E2BEB7.png

   

   

___________

* Wpis poddany edycji - Netykieta - moderator Bartłomiej


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 26
  • 42
  • 2

Pakiet internetu zwiększa się i zmniejsza

Teraz sprawdziłem na stronie Orange i znowu wartość jest inna. W aplikacji pokazuje 1,53GB a na stronie 1,97GB. Co tu się dzieje…

 

ACDAE539-55B7-4975-9BF9-5FF24A4C62F6.png

 

___________

* Wpis poddany edycji - Netykieta - moderator Bartłomiej


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 26
  • 42
  • 2

Pakiet internetu zwiększa się i zmniejsza

Spadło 400MB a system pokazuje zużycie tylko 200 😕 Miał ktoś podobnie?

 

1A08BA96-4791-445F-B128-A9A53294ABCA.png

949BA9E2-7716-4A30-A70B-4A6145038F32.png

 

___________

* Wpis poddany edycji - Netykieta - moderator Bartłomiej

  


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 26
  • 42
  • 2

Pakiet internetu zwiększa się i zmniejsza

Prosze pomóżcie. Spadło do 0,53GB a jeszcze 2 godziny temu było 1,49GB. System pokazuje zużycie 525MB od godziny 9:51 dzisiaj (wtedy wyzerowałem statystyki). Czy to Orange coś miesza i wina stoi po jego stronie. Czy były już takie przypadki???

Anonim

Nie dotyczy

Pakiet internetu zwiększa się i zmniejsza

@krzysiekuno1 zgłoszenie zrobić musisz, wtedy będzie szansa na wyjaśnienie tego, tu na forum, nie mamy wglądu w twoje konto i zużycie danych (GB). 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 26
  • 42
  • 2

Pakiet internetu zwiększa się i zmniejsza

Cześć. Kilka dni obserwowałem te spadki i wzrosty i mam wnioski. W godzinach porannych zabiera +- 0,5GB. Mija dzień i w nocy zwraca to co zabrało - ilość Mb która zużyłem. Co to może być? Może to zamierzone ale wcześniej tego nie zauważyłem? Aha i jeszcze jedno. To wzrosty i spadki mają miejsce nawet wtedy kiedy dane sieci komórkowej są wyłączone 

Anonim

Nie dotyczy

Pakiet internetu zwiększa się i zmniejsza


@krzysiekuno1napisał(-a)

Cześć. Kilka dni obserwowałem te spadki i wzrosty i mam wnioski. W godzinach porannych zabiera +- 0,5GB. Mija dzień i w nocy zwraca to co zabrało - ilość Mb która zużyłem. Co to może być? Może to zamierzone ale wcześniej tego nie zauważyłem? Aha i jeszcze jedno. To wzrosty i spadki mają miejsce nawet wtedy kiedy dane sieci komórkowej są wyłączone 


Jeszcze raz napiszę! Skorzystaj z czat i wyjaśń to, my nie mamy wglądu w twoje konto Mój Orange i zużycie danych.