Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Płatność za usługi orange


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Płatność za usługi orange

Witam serdecznie. Mam taki problem, wczoraj zapłaciłem za internet przelewem przez Pekao24. Dzisiaj wszedłem na strone orange.pl, patrze i nic tam nie zmieniło się. Jak było 117 zł załegłości, tak jest i teraz. Ale przelew był zrobiony wczoraj. Bardzo proszę państwa mi wytłumaczyć o co tu chodzi?

4 ODPOW. 4

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Płatność za usługi orange

Witam

 

Na zaksięgowanie czeka się ok 3 dni roboczych, a na aktualizację na stronie Mój Orange nawet do 7dni....Jeżeli przelew został wykonany prawidłowo, nie ma się o co martwić 🙂 Można przyspieszyć księgowanie, dzwoniąc do BOK, ale aby to zrobić, przelew musi być już na koncie Orange, co za tym idzie trzeba poczekać do poniedziałku. W weekend może być z tym problem....


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Płatność za usługi orange

@yaros: ukryj załącznik, chyba, że wszyscy mają mieć dostęp do Twoich danych osobowych.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Płatność za usługi orange

...przedszkolne błędy 😉 a później lament Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Płatność za usługi orange

@yaros, posty w Społeczności są dostępne publicznie, więc ukryliśmy załącznik, aby nikt nie widział Twoich danych osobywch.

 

Jeśli chodzi o przelew i potwierdzenie wpłaty to nie martw się, jak Koledzy wyżej pisali - księgowanie może nastąpić w kilka dni. 

 

Masz już blokadę lub dostawałeś jakieś ponaglenia do wpłaty? Jeśli tak, to możesz potwierdzić dokonaną wpłatę logując się w aplikacji Mój Orange w telefonie lub zadzwonić na numer *500 i potwierdzić wpłatę.

 

http://www.orange.pl/portal/kid,4004069401,id,4004087206,title,jak-potwierdzic-wplate,helparticle.ht...